Laimos Andrikienės kalėdinis naujienlaiškis

Autorius: Data: 2011-12-22 , 15:10 Spausdinti

Laimos Andrikienės KALĖDINIS NAUJIENLAIŠKIS 
Geroji Kalėdų naujiena – visai arti.
Kviečiu skaityti! 
Jūsų – Laima (Andrikienė)
 

Nematote paveikslėlių? Spauskite čia: 

Nr. 14, 2011-12-22 >  


 

Poezija Briuselio senamiestyje

   Briuselio senamiestis prieš Kalėdas yra nuostabus. Ir paprastą dieną jis yra gražus, o prieš Kalėdas patekęs į kai kurias gatves gali pasijusti patekęs į pasaką. Į ją svečius iš Lietuvos ir atvedė Laima Andrikienė. Vakare už lango ėmė snigti ir kažkuris ištarė „šiandien taip elegantiškai sninga“. Ar galėjo poetas Antanas Miškinis nujausti, kas ir kur kartos jo stebuklingus žodžius, artėjant Kalėdoms?Daugiau skaityti čia.   

Kelionė su 20 metų įžanga

 

Jerzy Buzekas, garbingas lenkų tautos sūnus, tikras europietis

    
Tai buvo tarsi kalėdinė dovana. Taip trumpą kelionę į Briuselį, į Europos Parlamentą, EP narės Laimos Andrikienės kvietimu, įvertino moldavų bendrijos „Dačia“ pirmininkė Lučija Bartkienė. Tačiau šis trumpas vizitas turi gana ilgą priešistorę. Kaip Lietuvoje gyvenantys moldavai dalyvavo Lietuvos atgimimo įvykiuose, taip ir L. Andrikienė dalyvavo istoriniame posėdyje Kišiniove, kai Moldovos Respublika pripažino Lietuvos nepriklausomybę. Daugiau skaityti čia.   

   Nė vienas žmogus nėra sala. Nė viena valstybė nėra sala“, – gruodžio 15 dieną pasakė Europos Parlamento pirmininkas Jerzy Buzekas, pateikdamas oficialią ataskaitą už 2,5 metų darbą ir pabrėždamas savo tikėjimą Europos projektu. Europos Parlamento nariai, išklausę šią kalbą, plojo stovėdami. L. Andrikienė pasidalijo tos valandos ir praėjusių metų bendro darbo, kai EP vadovavo profesorius J. Buzekas, įspūdžiu. Daugiau skaitykite čia.   

2011-ųjų pėdsakas

   Į pasaulio istoriją šie metai pirmiausia įeis kaip „Arabų pavasario“ metai. Nuo vasario mėnesio tarsi grandininė reakcija: Tunisas, Jemenas, Egiptas, Libija, Bahreinas, Sirija. Ir mes Lietuvoje išmokome pavadinimus, kurie iki šiolei mums buvo mažai girdėti ar visai nežinomi: Tahriro aikštė Kaire, Misrata Libijoje. Kovo 19-ąją L. Andrikienė su kolegomis europarlamentarais buvo Egipte ir stebėjo ten vykstantį referendumą dėl Konstitucijos pataisų.Daugiau skaityti čia.   

 

EP narė dr. L. Andrikienė Facebook'e EPP Grupė 

www.laimaandrikiene.lt 

Pradžia  Apie mane  Naujienos  BLOG’as  Darbas EP  Darbas Lietuvoje  Mediateka  Publikacijos  ĮdomuVaikams  Kontaktai 

Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please 
click here.

Europa , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra