Labdaros akcija “Gyva mūsų žemė”

Autorius: Data: 2015-04-02 , 10:10 Spausdinti

Šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje buvo suorganizuota labdaros akcija negirdintiems vaikams paremti. Visi surinkti ir teberenkami pinigai bus išleisti klausos aparatų pirkimui.

Akcijos organizatoriai-Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, atstovaujama pirmininkės Rimos Sitavičienės ir šio renginio iniciatorės, žurnalistės Gitanos Merkelienės, o taip pat Jungtinių tautų Lietuvos asocijacijos narių  muzikos krypties meno daktarė, viena žymiausių Lietuvos vargonininkių Jūratės Landsbergytės ir  istorijos mokslų magistro Žilvino Radavičiaus, fleitininko Vytauto Oškinio.

Renginyje dalyvavo ir kiti minėtų bei kitų irganizacijų atstovai, politikos, meno, kultūros žmonės.

Rima Sitavičienė pasakojo apie sudėtingą situaciją klausos aparatų vaikams įsigyjimo srityje, esą iš valstybės ar kitų šaltinių ne visada pavyksta gauti reikiamos kokybės gaminį, kurio kaina  svyruoja nuo  1200 iki 1800 eurų.

Labdaros koncerto metu   skambėjo Jungtinių tautų Lietuvos asocijacijos narių vargonininkės Jūratės Landsbergytės ir  fleitininko Vytauto Oškinio atliekami klasikinės muzikos kūriniai, taip pat grojo jaunosios kartos smuikininkė Deimantė Merkevičiūtė, dainavo Vilniaus  Gabijos  gimnazijos  mokytojų choras “Mokytojų dainos teatras”.

Renginį papuošė autorinė Gitanos Merkelienės  ir Edmundo Atkočiūno poezija.

Jūratė Landsbergytė pasveikino su Jungtinių tautų organizacijos nuo 1971 metų minima Žemės diena, pasidžiaugė šiuo renginiu o Žilvinas Radavičius pasakė, kad Žemės dieną pagerbiama gamta.  Tuo tarpu negali būti nei kalbos apie pagarbą gamtą, jei mes galėdami realiai kažką nuveikti gyvenime, nesuteikiame vaikams galimybės išgirsti upelio čiurlenimą ir paukščių giesmes.  Todėl kiekvienas visuomeniškas ir nuoširdus žmogus gali padėti. Nebūtinai pinigais. Gali suorganizuoti publikaciją žiniasklaidoje, arba aukas pervesti vėliau į a/s: LT37 7044 0600 0137 6541, Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, AB SEB Bankas, banko kodas 70440, SWIFT-CBVILT2X. Prvedimo pavadinimas “Klausos aparatams”.

Svarbiausia padėti vieni kitiems  ir nebūti abejingiems kitų žmonių skauskui. Jei vienas žmogus galėtų padėti bent vienam kitam silpnesniam žmogui, situacija būtų daug geresnė.

Rožė, besiskleidžianti ant mano stalo virtuvėje, sukėlė man šiokį tokį emocinį šoką: neseniai mūsų bendromis jėgomis suorganizuota Gitanos Merkelienės  iniciatyva labdaros akcija turi turėti tęstinumą. Būčiau laimingas, kad bent vienas Lietuvos negirdintis vaikas po šio labdaros koncerto pradėtų girdėti. Tam reikia dar šiek tiek pinigų. Todėl mano prašymu prie straipsnio apie šį projektą buvo pridėra banko sąskaita. Tikiuosi, kad ši informacija bus publikuota ne tik Lietuvoje, bet ir Amerikoje. Negaliu ramiai sėdėti ir susitaikyti, kad iki galutinio rezultato dar turime truputėlį pasistengti.-pasakė Žilvinas Radavičius.

 

Konto bankowe: a/s: LT37 7044 0600 0137 6541, Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, AB SEB Bankas, banko kodas 70440.

Pagyrė visus labdaros renginio dalyvius: „Jeigu Jūs čia esate, reiškia buvo verta, kad gimėte. O todėl, kad dovanojate šypseną kitiems žmonėms !“

Labdaros koncerto metu man padovanota rožė, besiskleidžianti ant mano stalo virtuvėje, sukėlė man šiokį tokį emocinį šoką: neseniai mūsų bendromis jėgomis suorganizuota Gitana Ir Nerijus Merkelis iniciatyva labdaros akcija turi turėti tęstinumą. Būčiau laimingas, kad bent vienas Lietuvos negirdintis vaikas po šio labdaros koncerto pradėtų girdėti. Tam reikia dar šiek tiek pinigų. Todėl mano prašymu prie straipsnio apie šį projektą buvo pridėra banko sąskaita. Tikiuosi, kad ši informacija bus publikuota ne tik Lietuvoje, bet ir Amerikoje. Negaliu ramiai sėdėti ir susitaikyti, kad iki galutinio rezultato dar turime truputėlį pasistengti.

Renginiai , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra