Labanoro bažnyčios atkūrimui skirtame vakare bus dovanojami G. Gesevičiaus paveikslai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. gruodžio 20 d. (pirmadienį) 18 val. Vilniaus arkivyskupijos svečių namuose „Domus Maria“ (Aušros Vartų g. 12) vyks labdaros renginys, skirtas Labanoro Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios gaisro metinėms paminėti ir šventovės atkūrimo darbams tęsti.

Šio vakaro metu žymus grafikas, dailininkas Gintaras Gesevičius svečių namų salėje eksponuos dešimt savo paveikslų, kuriuos dovanos daugiausiai paaukojusiems minėtai bažnyčiai vakaro metu.

Menininko surinktomis lėšomis bus finansuojamas sudegusių paveikslų atkūrimas bažnyčios viduje.

Vakare dalyvaus ir dailininkui renginį organizuoti padės aktorius Arūnas Sakalauskas, kompozitorius Andrius Kulikauskas, režisierius Mindaugas Urbonavičius, o renginį ves Vilniaus rotušės ceremonmeisteris Saulius Pilinkus.

Tai jau antrasis toks G. Gesevičiaus iniciatyva organizuojamas renginys. Pirmasis vyko rugsėjo mėnesį Etnokosmologijos muziejuje. Jo metu surinkta ir bažnyčiai perduota 15 000 litų.

Tačiau svarbiausia, pasak dailininko, ne aukojamos sumos ir net ne paveikslai, o pati intencija… Juolab artėjant šv. Kalėdoms…

Norintiems daugiau sužinoti apie Gintaro Gesevičiaus mintis ir paveikslus bei pačią Labanoro Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, siūlome anksčiau parengtą pokalbį su pačiu menininku ir interviu su atstatymo darbais besirūpinančiu kunigu Jurgiu Kazlausku.

www.bernardinai.lt

 
Nuotraukoje: G. Gesevičius. „Norai“. 80×120 cm, drobė, akrilas. 2007 m.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra