L. Andrikienė: Mūsų atsakymas – daugiau Europos

Autorius: Data: 2011-12-15 , 10:22 Spausdinti

2011 m. gruodžio 7 d. Europos centro dešinės – Europos liaudies partijos – renginiuose Marselyje dalyvavusi Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų tarybos narė, europarlamentarė dr. Laima Andrikienė pažymėjo:

„ELP kongresas vyksta ypatingai svarbiu metu, kai sprendžiasi euro ir euro zonos likimas. Finansinė ir ekonominė krizė transformavosi į sisteminę krizę, tapo politine, krizės įveikimo darbai dominuoja Europos lyderių darbotvarkėse. Tačiau jei dėl krizės nebeliks vietos niekam kitam, net ir užsienio politikai, bus tik dar blogiau. Šiuo metu pasaulyje vyksta milžiniški pokyčiai, turiu galvoje Arabų pasaulį, Šiaurės Afriką, Vidurio Rytus, todėl ES valstybės ir lyderiai turi suremti pečius, suvienyti jėgas, kad daugiapoliariniame pasaulyje ES išliktų poliumi – svarbiu tarptautinės politikos veikėju. Kongresas Marselyje ir yra skirtas šiems reikalams aptarti.“

Europos liaudies partijos (ELP) kongresas šiandien prasidėjo Prancūzijos mieste Marselyje, į kurį susirinko Europos centro dešinės politikai – Vyriausybių vadovai, ministrai, Europos Parlamento nariai, Europos Komisijos nariai, nacionalinių parlamentų deputatai, giminiškų partijų vadovai ir atstovai iš Viduržemio jūros regiono valstybių, taip pat Rytų Europos.

Čia taip pat vyko Europos liaudies partijos konferencija „Mūsų atsakymas – daugiau Europos. Ginant mūsų piliečius, mūsų ekonomikas ir mūsų vertybes“.

L. Andrikienė taip pat pastebėjo, kad Europos liaudies partijos kongreso dalyviai priims dokumentus, kurie apibrėš Europos centro dešinės taktiką euro zonos krizės įveikimo, kaimynystės politikos srityse, kai kuriais kitais klausimais.

EP narės dr. Laimos Andrikienės biuras Vilniuje

Daugiau informacijos: Valė Čeplevičiūtė, atstovė spaudai. Tel. 8 5 212 2360, +370 612 78134

Nuotraukoje: Dr. L. Andrikienė

Uncategorized , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra