Kvietimas į Kovo 11-osios eiseną

Autorius: Data: 2012-03-05 , 13:12 Spausdinti

Mieli patriotai,

Lietuva prieš 22 metus atkūrė savo Nepriklausomybę, o prieš 12 metų tautinis jaunimas pradėjo minėti Kovo 11-ąją patriotinėmis eitynėmis šalies sostinės – Vilniaus centre.

Šios eitynės – tai patriotinio jaunimo laisvės proveržis, iššūkis viso pasaulio globalistams bei kosmopolitams, siekiantiems suniveliuoti, sunaikinti tautas, nacionalines kultūras, paversti laisvas ir išdidžias Europos tautas pilka mase be savo istorijos, be kalbos, be identiteto, be šaknų.

Todėl Kovo 11-osios eitynėse kasmet dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir kitų laisvų Europos tautų piliečiai nešini savo nacionalinėmis vėliavomis. Visi mes suprantame, kad grėsmės tautinėms valstybėms akivaizdoje privalome būti kartu, nes po vieną mus lengvai nutautins ir sunaikins.

Atvykite ir Jūs, nebūkite abejingi. Jeigu norite išsaugoti savo tautos vertybes, prisijunkite prie patriotinių eitynių Vilniuje, sekmadienį, 2012 m. Kovo 11-ąją ir atsineškite savo tautinę vėliavą.

Eitynių pradžia – 13.00 val.

Pajudėsime nuo Vilniaus Katedros, žygiuosime Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės, o po eitynių kviečiame kartu pasilinksminti patriotinių roko grupių koncerte „Tėvynei“.

Ričardas Čekutis, Lietuvių Tautinio Centro pirmininkas
www.kovo11eitynes.lt

Andriaus Vaitkevičiaus (15min. lt) nuotr.

Daugiau informacijos:

http://punskas.pl/?p=14657

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/jpanka-kovo-11-osios-eitynese-dalyvaus-ir-lenkijos-organizaciju-atstovai.d?id=56378513

Kovo 11-oji , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra