Kvietimas į knygos „Senovės Romos kultūra“ pristatymą

Autorius: Data: 2012-02-13 , 08:12 Spausdinti

Trečiadienį, vasario 15 dieną, 18 val., knygų ir laisvalaikio prekių parduotuvėje „Sofoklis“ (Gedimino pr. 43) Vilniuje vyks leidyklos „Metodika“ išleistos humanitarinių mokslų daktarės Dalios Dilytės knygos „Senovės Romos kultūra“ pristatymas.

Renginyje dalyvaus: Mokslų akademijos, Vilniaus Universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Literatūros ir tautosakos instituto bei Klasikų asociacijos atstovai.

Romos kultūra yra aktyvus veiksnys, ligi šiol reikalingas, stimuliuojantis vakarietiškos kultūros kraštų, taip pat ir Lietuvos, daugelį gyvenimo procesų. Knyga „Senovės Romos kultūra“ turėtų padėti juos lengviau atpažinti. Joje teminiu principu dėstomi svarbiausi Senovės Romos kultūros dalykai: tautos politinė ir ūkinė veikla, religija, teisė, ugdymo sistema, menas, privataus gyvenimo ir poilsio papročiai. Taigi knyga naudinga ir akademinių bendruomenių nariams, ir kultūros žmonėms, ir gimnazistams, trumpai tariant – visiems šviesuoliams. Šią knygą rekomenduoja Vilniaus Universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedra.

Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius prie Šventojo Sosto Ališauskas šią knygą įvertino kaip itin reikalingą ir kiekvieno mūsų kasdienybėje: „pasakojimas apie ištisą didingą pasaulį, kuris tik atrodo išnykęs – iš tiesų jis gyvuoja dabartyje, jo išmintis ir prietarai tebeveikia mūsų mąstymą, o jo palikti teisės principai vis dar lemia mūsų supratimą kas teisinga ir kas ne. Ši knyga tokia įtaigi, nes parašyta ne tik su išmanymu, bet ir su meile.“

Renginio metu knygos autorė D. Dilytė pasidalins įžvalgomis apie Romos kultūros įtaką šiandieniam mūsų gyvenimui, atsakys į rūpimus klausimus bei dalins autografus. Taip pat sužinosite, kiek metų autorei prireikė parengti tokią išsamią knygą.

Kontaktinis asmuo: Dalia Vaitkutė, +370 688 36755, dalia@metodika.lt

Spauda , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra