Kvies svarstyti tema „Kas mes esam, kuo mes būsim“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. vasario 18–21 dienomis duris atversianti 11-oji Vilniaus knygų mugė kvies pasvarstyti tema „Kas mes esam, kuo mes būsim“.
 
Kaip pabrėžia Vilniaus knygų mugės rengėjai, mugė – tai ne tik Lietuvos ir užsienio rašytojų, leidėjų, knygų prekybininkų ir skaitytojų susitikimo vieta, bet ir gausybė įvairaus žanro kultūrinių renginių.
 
Pirmoji mugės diena vasario 18-toji – ketvirtadienis – bus Bibliotekų diena. Antroji mugės diena – tradiciškai Ilgasis penktadienis (mugė lankytojams bus atvira iki 21 val.). Trečioji diena – šeštadienis – Nekasdienių pasimatymų diena. Ketvirtoji diena – tradiciškai trumpesnė nei kitos – Šeimos diena.
 
Jau žinoma, kad mugės metu veiks kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“. Tai unikalus renginys, gimęs Vilniaus knygų mugėje ir veikiantis tik joje. Studijos sumanytoja – grafikė, knygų dailininkė Sigutė Chlebinskaitė su savo komanda kvies mugės lankytojus dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su lietuvių literatūros vaikams kūrėjais, knygų iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.
 
Vilniaus knygų mugės lankytojus pakvies ir Diskusijų klubas.
 
Taip pat mugės metu veiks meno parodos, kuriose bus pristatomos garsių Lietuvoje ir užsienyje dailininkų, knygų iliustruotojų, fotografų parodos, vaizdo ir garso instaliacijos.
 
Ketvirtus metus Vilniaus knygų mugėje vaikai turės savo vietą – Vaikų salę, kur galės nevaržomai žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai vyks specialiai įrengtoje „scenoje vaikams“.
 
Vilniaus knygų mugę organizuoja Lietuvos parodų centras „Litexpo“, VšĮ „Lietuviškos knygos“ ir Lietuvos leidėjų asociacija
 
Kultūrinę programą, apie kurią plačiau bus skelbiama sausio pabaigoje, rėmia Kultūros ministerija.
 
www.lrt.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra