Kviečiame žurnalistus į Seimo kanceliarijos inicijuotų projektų pristatymą

Autorius: Data: 2011-10-11 , 08:47 Spausdinti

 2011 m. spalio 14 d. 10 val. Seimo kanceliarija kviečia žurnalistus į Spaudos konferencijų salę, kur bus pristatytas su Europos Sąjungos parama vykdomas projektas „E. Seimas – elektroninės demokratijos priemonių plėtojimas Lietuvos Respublikos Seime“.

Juo siekiama sudaryti žmonėms galimybę išreikšti savo nuomonę dėl rengiamų, svarstomų, priimamų ar priimtų teisės aktų. Taip pat – diegiant elektroninius sprendimus, didinti Seimo, jį aptarnaujančių padalinių darbo efektyvumą, skaidrumą, atskaitomybę, priimamų sprendimų kokybę. Modernizavus informacines sistemas ir pritaikius jas dabar Seime tobulinamo Teisėkūros pagrindų įstatymo nuostatoms, gyventojams bus suteikta galimybė ne tik elektroninėmis priemonėmis patogiai stebėti teisėkūros procesą, bet ir jame dalyvauti.

Pristatymo-spaudos konferencijos metu bus atsakyta į šiuos ir kitus klausimus:

– Kaip ir kokias paslaugas, leisiančias efektyviau dirbti, ketinama sukurti teisėkūroje ir teisėsaugoje, viešajame administravime, akademiniuose institutuose dirbantiems kvalifikuotiems naudotojams, visiems Lietuvos ir užsienio gyventojams, tarp jų – ir žurnalistams?

– Kaip padėti aktyviam piliečiui pagilinti suvokimą apie teisėkūros procesus, patobulinti įgūdžius, kad naudodamasis elektroninės demokratijos teikiamomis priemonėmis ir elektroninėmis paslaugomis jis galėtų išreikšti savo poreikius, požiūrį, tapti savo valstybės aktyviu kūrėju?

– Kaip, naršant po Seimo internetinius puslapius, įdomios ir naudingos informacijos galėtų rasti tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek brandaus amžiaus žmonės?

Projekto iniciatorės – Seimo kanceliarijos vadovai ir projekto vykdytojai pateiks informaciją apie tai, kokie darbai jau nuveikti, kokiais šių darbų rezultatais bus galima netrukus naudotis.

Taip pat bus pristatytas ir kitas projektas „Lietuvos valstybingumo istorinis paveldas elektroninėje erdvėje“, kurio įgyvendinimui ir tolesniam šio projekto vykdymui bus naudojama dalis techninių priemonių, kurios bus įsigytos įgyvendinant ir elektroninės demokratijos projektą. Projekto „Lietuvos valstybingumo istorinis paveldas elektroninėje erdvėje“ pagrindinis tikslas – išsaugoti istorinius politinius dokumentus, foto, vaizdo ir kitus šaltinius, susijusius su reikšmingais Lietuvos valstybės kūrimo ir atkūrimo istorijos įvykiais.

Projektų pristatymo transliaciją bus galima stebėti internetu. Taip pat bus galimybė internetu užduoti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę renginio transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma pristatymo metu.

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. 239 6666

Seimas , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra