Kviečiame teikti paraiškas Aukštadvario regioninio parko produkto ženklui!

Autorius: Data: 2016-05-04 , 10:44 Spausdinti

Kviečiame teikti paraiškas Aukštadvario regioninio parko produkto ženklui!

Aukštadvario regioninio parko direkcija, vykdo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie aplinkos ministerijos ir VšĮ “Baltijos aplinkos forumas” įgyvendinto projekto “Darnios Lietuvos saugomų teritorijų puoselėjimas” veiklos – Aukštadvario regioninio parko produkto ženklo įdiegimas, tęstinumą.

Aukštadvario regioniniame parke ar besiribojančiose seniūnijose gyvenantys ir veiklą vykdantys ūkininkai, verslininkai, amatininkai kviečiami teikti paraiškas dėl Aukštadvario regioninio parko produkto ženklo. Šis ženklas skirtas stiprinti vietos ekonomiką ir skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama ar produktas pagamintas vietos gyventojo, nekenkiant aplinkai ir gyvajai gamtai bei pažymės jo išskirtinumą. Be to, šis projektas skatins partnerystę tarp vietos gyventojų ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos.

Aukštadvario regioninio parko produkto ženklas taip pat taps efektyvia papildoma reklama bei pagerins produktų ir paslaugų žinomumą tarp keliautojų. Jis bus lengvai atpažįstamas nacionaliniu lygiu, nes tas pats ženklo simbolis – „paukštis“ – bus bendras visoms Lietuvos saugomoms teritorijoms.

Ženklą vietos ūkininkams, verslininkams ir amatininkams suteiks specialiai tam tikslui suburta Taryba (sudaryta iš parko direkcijos specialistų bei atstovų iš vietos savivaldos ir kitų institucijų). Bus vertinami tokie kriterijai kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas ir nauda žmonių sveikatai bei vietos bendruomenėms, pritaikomumas nedidelėms lankytojų grupėms ir kt. Svarbu pabrėžti, jog ženklo suteikimo procesas yra paprastas, nemokamas, trumpas, neapkrautas biurokratinėmis procedūromis ir remiasi geranoriško bendradarbiavimo ir pasitikėjimo principais.

Kvietimas teikti paraiškas skelbiamas tik kartą per metus, tad kviečiame pasinaudoti proga ir jas užpildyti bei pristatyti į Aukštadvario regioninio parko direkciją (Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, Trakų r. sav.) iki 2015 m. gegužės 30 d. Ženklo suteikimo Taryba rinksis birželio pradžioje, kuomet bus nuspręsta kuriems prekių ar paslaugų teikėjams suteikti Aukštadvario regioninio parko produkto ženklą.

Laukiame Jūsų klausimų ir pastabų tel. nr.: 8 528 65363, 8 620 28 737 (vyr. lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė) arba el. paštu: e.stanulioniene@arp.lt

Aukštadvario regioninio parko direkcijos informacija

Lietuva ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra