Kviečiame prisijungti prie Europos žydų kultūros dienos organizavimo

Autorius: Data: 2014-08-05 , 17:35 Spausdinti

Jau nuo 2004 metų Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos dalyvauja Europos Tarybos remiamoje tarptautinėje programoje „Žydų kultūros paveldo kelias Europoje“ ir organizuoja Europos žydų kultūros dieną, kuri visuomet vyksta vieną iš rugsėjo savaitgalių. Kasmet konkrečią kultūros paveldo temą atskleidžiančiais renginiais siekiama išsamiau supažindinti su įdomiu ir įvairialypiu žydų tautos kultūros paveldu.

2014-ųjų metų Europos žydų kultūros dienos, vyksiančios rugsėjo 14 d., tema „Moteris judaizme“ suteikia galimybes itin plačiai ir kūrybingai pažiūrėti tiek į paveldą, tiek į jo pristatymo visuomenei galimybes. Visi norintys dalyvauti, organizuoti bei įgyvendinti idėjas susijusias su Europos žydų kultūros dienos tema buvo kviečiami dalyvauti Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos, atgaivinimo ir leidybos projektų dalinio finansavimo konkurse. Šiemet paremti Europos žydų kultūros dienos renginiai Joniškyje, Rokiškyje ir Zarasuose.

Kaip ir kasmet kviečiame prisijungti ir tuos, kurie nedalyvavo dalinio finansavimo konkurse, tačiau turi minčių bei idėjų, susijusių su šios dienos organizavimu, žydų paveldo pristatymu. Šiuo metu yra sudarinėjama Europos žydų kultūros dienos renginių programa, į kurią įtraukiami visi organizatoriai. Taigi, raginame visus norinčius ir galinčius prisidėti, susisiekti su mumis.

Kontaktinis asmuo:

Akvilė Jagminaitė

8 5 273 42 36

akvile@heritage.lt

Žydai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra