Kviečiame į iškilmingą jubiliejinių Žalgirio pergalės metų baigiamąjį koncertą

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. lapkričio 9 d., antradienį, 19 val. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje (Katedros a. 4, Vilnius) vyks koncertas „Žalgirio atodangos“.
 
Koncertas rengiamas tarptautinės parodos „Kaip tai atsitiko Didžiajame mūšyje… Žalgirio atodangos“ išvakarėse ir yra jubiliejinių Žalgirio metų iškilmingas baigiamasis akordas. Šis koncertas – tai šventinė parodos preliudija, taip pat bylojanti apie Žalgirio idėjos gyvastį.
 
Įspūdingame renginyje, kurį dovanoja garsūs Lietuvos žmonės, žinomi klasikinės, šiuolaikinės ir liaudies muzikos atlikėjai, skleisis ir į bendrystę lietuvius telks muzikiniai ir literatūriniai Žalgirio idėjos pavidalai. Šventiniame koncerte dalyvaus poetas Justinas Marcinkevičius, operos solistai Eduardas Kaniava ir Ona Kolobovaitė, dainininkas Jeronimas Milius, saksofonininkas Petras Vyšniauskas, Vilniaus mokytojų namų mišrus choras „Bel Canto“(vadovas Arūnas Dambrauskas) ir vaikų folkloro ansamblis „Reketukas“(vadovė Irena Strazdienė), Kapčiamiesčio folkloro ansamblis (vadovė Birutė Stacevičienė). Šventinės programos dalis stilizuotu muzikiniu, literatūriniu pasakojimu apie Žalgirio epochą ir nūdieną apjungs etnologė, lietuvių folkloro dainininkė Veronika Povilionienė.Koncerto dalyviams akomponuos pianistės Nijolė Ralytė ir Raminta Gocentienė.Visi atlikėjai jubiliejinius Žalgirio metus užbaigiančiame koncerte sutiko dalyvauti be atlygio, liudydami pagarbą Lietuvos istorijai ir atsakomybę už Žalgirio idėjos ateitį.
 
Koncerto rengėjai: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, UAB „Anoniminių darboholikų klubas“
 
Koncertą remia UAB „Piano.lt“ (direktorius Aleksandras Šimelis)
 
Koncerto režisierė Kristina Gadeikytė
 
Įėjimas tik su kvietimais
 
Dėl kvietimų kreiptis muziejaus administracijos darbo laiku:
tel. (8 5)  262 0067 arba el. paštu renginiai@valdovurumai.lt
 
www.valdovurumai.lt
 
Nuotraukoje: Lietuvių folkloro dainininkė V. Povilionienė

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra