Kviečiame į Baltijos kelią

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Prieš 20 metų apie vienas milijonas Lietuvos gyventojų susikabino rankomis su Latvijos ir Estijos žmonėmis į vientisą grandinę nuo Vilniaus iki Talino, tvirtai nusprendę siekti savo šalių nepriklausomybės.

2009 m. rugpjūčio 23 d. 18 val. kviečiame į Baltijos kelio 20-mečio minėjimą prie mūsų pastatyto Atminimo kryžiaus Širvintų – Bagaslaviškio sankryžoje (Vilnius – Panevėžys automagistralės 49 km)

19 val. susikabinsime rankomis kartu su visame pasaulyje esančiais lietuviais, latviais ir estais, patvirtindami laisvės ir nepriklausomybės idealus.

Minėjime dalyvaus Jo Eminencija Kaišiadorių vyskupas Juozapas Matulaitis, žurnalistas Algimantas Čekuolis, Kovo 11-osios Akto signatarai, LR Seimo nariai, Elektrėnų, Kaišiadorių ir Trakų merai.

Koncertuos Elektrėnų, Kaišiadorių ir Trakų saviveiklininkai. Bus rodomas vaizdo įrašas apie Baltijos kelią. Veiks fotoparoda. Prie laužo prisiminsime Lietuvos kelią į laisvę.

Neturinčius galimybės nuvykti į Baltijos kelią prašome kreiptis į seniūnijas.Iš Trakų išvykstame rugpjūčio 23 d. 16 val. nuo Trakų kultūros rūmų.

Atminimo kryžių papuoškime gėlėmis, o šventę – vėliavomis.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra