Kviečiame dalyvauti interaktyviame žaidime „Opa opa per Europą!“

Autorius: Data: 2011-09-12 , 16:28 Spausdinti

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje naujų mokslo metų proga moksleivius ir studentus kviečia dalyvauti interaktyviame žaidime „Opa opa per Europą!“, kurio laimėtojas džiaugsis kompiuteriu „iPad“.

Žaidimo metu kviesime į virtualią kelionę po skirtingus internetinius šaltinius apie Europos Sąjungą. Jums reikės atrasti besislepiančias nuorodas ir atsakyti į nesudėtingus klausimus, kurių atsakymus rasite Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje svetainėje, Youtube kanale, Facebook puslapyje bei tinklaraštyje Euroblogas.lt.

Jeigu susidomėjote, iki 2011 m. rugsėjo 18 d. registruokitės žaidimui internetu (http://ec.europa.eu/lietuva/registracija_zaidimui_lt.htm), o rugsėjo 20 d., ne anksčiau 15 val., sulaukę detalių instrukcijų, vykdykite visas užduotis ir nedelsdami siųskite teisingą atsakymą!

100 pirmųjų, atsiuntusių teisingą atsakymą, bus apdovanoti paskatinamaisiais prizais, o vienas laimingasis, burtų keliu išrinktas iš visų teisingai atsakiusiųjų, džiaugsis naujiems mokslo metams itin naudingu kompiuteriu „iPad“!

http://www.zemaitijosgidas.lt

Europos Komisija (EK) ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra