Kviečia trečiasis koncertų ciklas Kaune – „Pažaislio liepų alėjos vakarai“

Autorius: Data: 2016-05-22 , 10:34 Spausdinti

Nuo vasaros pradžios visi teisingos muzikos mylėtojai bus kviečiami atvykti į išskirtinę erdvę Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblyje.  Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ kvies susitikti su ryškiausiais autorinių dainų kūrėjais Lietuvoje, pasiklausyti naujų muzikinių premjerų. Kai kurie iš jų žinomi ne tik savo muzikiniais kūriniais, bet ir sukurtais vaidmenimis teatre ir kine.

Birželio 8 d. 19 val. koncertų ciklą pradės dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas kartu su kompozitoriumi Audriumi Balsiu. Naujos dainų aranžuotės papildomos fortepijono garsais, suskambės itin jautriai ir netikėtai.  Kūrėjų bendras darbas yra įamžintas K.Smorigino kompaktinėje plokštelėje „Albumas“, kuriai dainų aranžuotes kūrė Audrius Balsys. Nauja programa neabejotinai  pakerės visus muzikos gurmanus.

Birželio 29 d. 19 val. į susitikimą kviečia bardas, režisierius Vytautas V.Landsbergis kartu su žmona Ramune ir aktoriumi, kompozitoriumi Vytautu Leistrumu. Naujoji progama – „Baladės irgi romansai“ – tai naujos V.V.Landsbergio dainos, rudnosiukiškos istorijos, įvairūs literatūriniai pasižaidimai, netikėtai išpildyti liaudies romansai ir dainos.

Liepos 20 d. 19 val. po ilgos pertraukos į Kauną su nauja autorinių dainų programa grįžta dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kartu su scenos bičiuliais – gitaristu Aleksandru Ten ir klavišininku Sigitu Mickiu. Trijų scenos profesionalų nuoširdumas, paprastos ir jaudinančios poetiškos tiesos, nuoširdus bendravimas ir muzika, užpildanti sielos tuštumas bei nuteikianti pozityvui, paverčia kiekvieną susitikimą nauju atradimu.

Rugpjūčio 17 d. 19 val. dainuojamosios poezijos koncertus paįvairins atlikėja Evelina Sašenko. Kartu su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi atliksianti Barbros Streisand dainų programą. Joje skambės kūriniai iš miuziklų „Funny Girl“, „Cats“ ir daugelis kitų populiarių B. Streisand dainų. Šiame koncerte Evelina Sašenko nebandys mėgdžioti ar persikūnyti į šią atlikėją. Pasirodymą jį skirs visiems, kurie nemažiau nei ji dieviną aktorę ir atlikėją Barbrą Streisand.

Rugsėjo 7 d. 19 val. antrakąrt Kaune ( mažųjų ir didžiųjų žiūrovų pageidavimu) festivalio kulminacija – gražiausios spektaklių dainos muzikinėje programoje „Ten seneliai jauni“. Keturi vardai – Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis ir Sigitas Mickis dalinsis žaisminga nuotaika bei dainomis iš pamėgtų vaikiškų spektaklių. Juoko, improvizacijų ir plojimų čia netruks. Laukiami žiūrovai nuo 1 iki 99 metų.

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti Gerovę muzikoje. (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes Benz modeliais.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

KultūraKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra