Kviečia tarptautinė šiuolaikinio meno mugė ARTVILNIUS’13

Autorius: Data: 2013-06-19 , 08:56 Spausdinti

Birželio 26–30 dienomis ketvirtą kartą meno mylėtojus, kolekcininkus,   menininkus ir visus norinčius vėl pakvies tarptautinė šiuolaikinio meno   mugė ARTVILNIUS’13. Tai didžiausias vizualiųjų menų renginys, per   pastaruosius 20 metų vykęs Baltijos šalyse, – kasmet meno mugę  aplanko  daugiau nei 18 000 žmonių iš viso pasaulio.

Litexpo parodų ir kongresų centre, 12 000 m² plote, meno mugėje   prisistatys 50 žinomiausių meno galerijų iš Lietuvos ir užsienio:   Portugalijos, Latvijos, Prancūzijos, Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos,   Baltarusijos, Danijos, Italijos, D. Britanijos. Žiūrovai  turės  galimybę susipažinti su daugiau nei 500 menininkų kūryba, juos   pristatančios galerijos pademonstruos daugiau kaip 2000 naujausių meno   kūrinių.

„ARTVILNIUS’13″ – daugiaplanis renginys. Be tapybos, grafikos ir   skulptūros darbų iš viso pasaulio, bus užsiėmimų ir tiems, kurie nori   sužinoti apie meną daugiau. Meno mugės erdvėse veiks didelio formato   skulptūrų, objektų ir instaliacijų paroda „TAKAS“, vyks edukacinė programa   vaikams, jaunimui ir suaugusiems, aktualios podiumo diskusijos, paskaitos,   filmų ir video programa, performansai, akcijos. Bus galima susitikti su   menininkais ir keliauti po ekspoziciją su gidu.

Pasak organizatorių, „ARTVILNIUS“ – labai svarbus renginys visai   profesionaliajai Lietuvos meno scenai: galerijoms, autoriams,   kolekcininkams. O Lietuvos žiūrovams tai – puiki proga pajusti meno pulsą,   nesėdant į lėktuvą ar automobilį. Šiuolaikinio meno mugę galima pavadinti   savotišku meno tiltu tarp Rytų ir Vakarų, tarp menininko ir pirkėjo.

„ARTVLNIUS’13“ lauks lankytojų Lietuvos parodų ir kongresų centre   LITEXPO Laisvės pr. 5, Vilniuje birželio 26 d., trečiadienį, 11–20 val., 27 d.,  ketvirtadienį, 11–20  val., 28 d., penktadienį, 11–20 val., 29 d.,  šeštadienį, 11–20 val., 30 d.,  sekmadienį, 11-–17 val.

info@artvilnius.com, www.artvilnius.com

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

Kultūra , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra