Kviečia į padėkos koncertą

Autorius: Data: 2013-01-23 , 08:49 Spausdinti

Šį šeštadienį, 2013 n. sausio 26 d., 16 val. Kauno miesto rotušėje vyks padėkos koncertas „Mus vienija meilė Dievui, Tėvynei ir Artimui“. Koncertą organizuoja Lietuvos Caritas.

„Nuoširdžiai kviečiame kauniečius ir miesto svečius apsilankyti Caritas organizuojame klasikinės muzikos koncerte. Jis yra dovana ir padėka žmonėms, kurie padeda Caritas organizacijai rūpintis dvasinių ir fizinių nepriteklių kamuojamais vargstančiaisiais. Šio koncertu metu atliekama muzika persipins su skaitiniais iš Šv. Rašto, kurie pasakos apie beribę Viešpaties meilę žmonėms, atjautą ir gerus darbus“, – kviesdamas į koncertą sakė Lietuvos Caritas generalinis direktorius kun. Robertas Grigas.

Koncerte J.S. Bacho, A. Vivaldžio, J. Pleyelio, B. Bartoko ir kitų autorių kūrinius atliks smuikininkės Viktorija Kukauskaitė ir Astra Striogaitė, fortepijonu akompanuos Loreta Haidari.

Ištraukas iš Šv. Rašto skaitys aktorius Petras Venslovas. Koncerto trukmė 1 val. 30 min. Organizatoriai maloniai prašo ketinančius apsilankyti koncerte apie tai pranešti telefonu 8 37 20 54 27 arba el. paštu info@caritas.lt

Lietuvos Caritas informacija

Kaunas , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra