Kūrybiškumas ir inovacijos – Lietuvos pažangos variklis

Autorius: Data: 2013-04-18 , 13:45 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2013 m. balandžio 18 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė informacinių technologijų ir inovacijų konferenciją „LOGIN 2013“.

Sakydama sveikinimo kalbą šalies vadovė pabrėžė, kad kasmet auganti novatoriškų ir veržlių žmonių bendruomenė yra pagrindinė varomoji jėga, kurianti modernios valstybės ateitį.

„Kūrybiškumas ir inovacijos – Lietuvos pažangos variklis. Kas savaitę mūsų šalyje sukuriama po naują pradedantį verslą, turime sparčiausią interneto ryšį ir gausiausią išsilavinusių žmonių būrį visoje Europoje. Išnaudokime šias galimybes, būkime matomi pasauliniuose naujų technologijų vandenyse ir kurkime modernios Lietuvos istoriją“, – sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, tokio jauno lietuviško verslo kaip „Pixelmator“ ar „GetJar“ sėkmės istorijos bei tarptautinis pripažinimas rodo, kad lietuviai turi idėjų ir moka jas įgyvendinti. Lietuvos ekonomika – viena sparčiausiai augančių visoje ES, todėl investuotojams siūlomos puikios galimybės technologijų ir inovacijų plėtrai.

Šalies vadovė paragino konferencijos dalyvius ieškoti naujos veiklos ir kūrybingais technologiniais sprendimais prisidėti prie verslios ir išradingos Lietuvos kūrimo.

Informacinių technologijų ir inovacijų konferencija „LOGIN“ – didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, sutraukiantis daugiau nei 70 pranešėjų ir 3000 dalyvių iš viso pasaulio. Šiemet per 500 projektų varžėsi 25 kategorijose, iš kurių populiariausia – pradedančiųjų verslų, vadinamųjų startup nominacija. Konferencijos „LOGIN“ metu Prezidentė apsilankė ir čia vykstančioje pradedančiųjų įmonių mugėje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

www.lrp.lt 

Prezidentės kalba informacinių technologijų ir inovacijų konferencijoje „LOGIN 2013“

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_informaciniu_technologiju_ir_inovaciju_konferencijoje_login_2013.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra