Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia slidinėti

Autorius: Data: 2011-01-06, 17:06 Spausdinti

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia atvykti į Neringą, pasiėmus slides, rogutes ar snieglentes.

Siūloma išbandyti slidinėjimo trasas Nidoje bei Juodkrantėje, snieglentininkų kalnelį Nidoje Urbo kalno papėdėje. Mėgėjams skirtos trasos leis pasigrožėti pačiais gražiausiais Kuršių nerijos kampeliais.

Informacija apie trasas:

Juodkrantės žalioji trasa (nuo kapinių)veda link Gintaro įlankos, suka į Dendrologinį taką, kur reto grožio ir aukščio šlaitas saugo nuo jūros vėjo. Pėsčiųjų taku slystant link jūros ir atgal Jūsų laukia smagios nuokalnės. Trasos ilgis apie 3, 5 km, pėsčiųjų taku link jūros (pirmyn ir atgal) apie 2, 5 km.

Nidos raudonoji trasa prasideda nuo Neringos sporto mokyklos kylant šlaitu aukštyn, kur atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir marias. Nusileidimai nesudėtingi ir smagūs, kraštovaizdis įspūdingas: kalnapušių ir paprastosios pušies apsnigti miškai, marių tolumos, kopų masyvai. Bendras trasos ilgis apie 5 km.

Nidos mėlynoji trasa prasideda nuo Nidos vidurinės mokyklos aikštyno, kur, pasukus į kairę, miško proskyna kyla šlaitu link jūros. Čia Jūsų laukia ilgos nuokalnės, įdomus reljefas. Trasos ilgis apie 4 km.

Snieglentininkų kalnelis.  Prieš 20 metų šioje vietoje veikė keltuvas, šiuo metu tai snieglentininkų mėgstama vieta. Link šio kalnelio veda kelias pro Nidos švyturį. Kalno ilgis apie 100 m.

Kviečiame pasidžiaugti gamta Kuršių nerijos nacionaliniame parke.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Nida

 

Krautuvai nuoma pardavimas

ParkaiSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra