Kuriantiems verslą užsienyje – ES tinklų pagalba

Autorius: Data: 2013-04-05 , 11:59 Spausdinti

Europos Sąjungos šalyse verslą kurti norintys lietuviai gali kreiptis nemokamos pagalbos į įvairius ES tinklus. Apie tai, kaip jie veikia ir kokių sprendimų gali pasiūlyti, pasakojama Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje inicijuotame reportaže „Kaip pradėti verslą kitoje ES šalyje?“ (http://youtu.be/AO2Fmd6_zh4).

Pasak VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktoriaus Dovydo Varkulevičiaus, viena iš dažniausiai pradedantiems verslininkams pasitaikančių problemų – žinių trūkumas. „Visų pirma, reikia turėti informacijos, o ją suteikti gali visose ES šalyse įkurti kontaktiniai centrai“, – teigė jis.

„Jei atsiversite bet kokio kontaktinio centro tinklapį, rasite visą reikalingą informaciją: kokius dokumentus pateikti, kokius leidimus, licencijas reikia gauti, kada galėsite atsidaryti sąskaitas, priimti darbuotojus į savo įsteigtą įmonę. Lietuvoje tokia įstaiga yra „Versli Lietuva“. O, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje – „Business link“, – pasakojo D. Varkulevičius. Susidūrus su problemomis steigiant ar vystant verslą, jis pataria kreiptis į SOLVIT centrą, padedantį tuomet, kai neteisingai taikomi ES vidaus rinkos teisės aktai.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/04042013_kaip_pradeti_versla_svetur_lt.htm

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Tomo Urbelionio (BFL) nuotr.

Europos Komisija (EK) , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra