Kuo tarpusavyje skiriasi logistikos įmonės?

Autorius: Data: 2020-01-01 , 11:06 Spausdinti

Kuo tarpusavyje skiriasi logistikos įmonės?

PR

Vis dažniau klientai nori, kad prekė būtų pristatyta iki pat namų durų, todėl ypač auga logistikos paslaugos. Logistikos įmonių yra nemažai ir dažnai gali kilti klausimas, kuo jos skiriasi. Kiekviena įmonė yra išsikėlusi savo tikslus ir turi verslo planą, pagal kurį kuria savo veiklą. Viena įmonė gali teikti sandėliavimo paslaugas, kita prekių pristatymą į namus, tačiau abi jos bus priskiriamos prie logistikos įmonių.

Didžiausios logistikos įmonės dažniausiai užsiima tarptautiniais krovinių pervežimais, distribucija, krovinių perkrovimu, muitinės tarpininkavimu, sandėliavimu. Mažos įmonės neretai turi tik kelias iš sritis į kurias koncentruojasi. Tai pavyzdžiui gali būti prekių pristatymas į namus. Pačios didžiausios įmonės dažniausiai atsivežusios didelius krovinius pačios jį ir išvežioja. Tuo tarpu, mažesnės įmonės bendradarbiauja tarpusavyje. Viena didelius krovinius atveža į sandėlius, kita krovinį išsipakuoja ir išvežioja klientams į namus.

Ilgai veikiančios įmonės dažnai savo veiklą pradeda plėsti. Per ilgą laiką sukurtas kontaktas su partneriais suteikia galimybę imtis daugiau atsakomybių, o klientų pasitikėjimas leidžia investuoti į naujas veiklos sritis. Dažniausiai jaunos įmonės pradeda nuo smulkių logistikos paslaugų ir sėkmės atveju pradeda plėstis ir augti. Dažniausiai jaunos ir ilgai veikiančios įmonės skiriasi savo paslaugų paketo dydžiu, tačiau tai nereiškia, kad jauna įmonė atliks darbą nepatikimai ar nekokybiškai.

https://transekspedicija.lt/

Reklama , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra