Kultūros viceministras pasveikino Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursų dalyvius

Autorius: Data: 2016-08-03 , 12:52 Spausdinti

Kultūros viceministras pasveikino Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursų dalyvius

2016 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) prasidėjo Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. Jų dalyvius pasveikino kultūros viceministras Arnas Neverauskas, LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro vedėjas Kęstutis Kaminskas, kiti garbūs svečiai.

„Džiugu matyti tiek daug jaunų ir entuziastingų žmonių, kurie atvyko iš užsienio į Lietuvą ir nori pažinti lietuvių kalbą ir jos kultūrą. Būtent kalba ir kultūra yra tas raktas, kuris atrakina duris į skirtingų tautų, skirtingų patirčių pažinimą. Kitos kultūros ir kalbos pažinimas sudaro prielaidas dialogui ir bendradarbiavimui. Tikiu, kad vasaros stovyklos metu sutiksite naujų draugų, pažinsite turtingą Lietuvos kultūrą ir jos kalbą. Kartu tai bus jūsų akiračio bei kultūrinio patyrimo praplėtimas. Dėkoju Lietuvos edukologijos universitetui už šį prasmingą projektą“, – sakė kultūros viceministras Arnas Neverauskas.

Jau 11 metų į LEU Lietuvių kalbos ir kultūros centrą atvyksta gausus būrys studentų – šįmet dvi savaites lietuvių kalbą ir kultūrą pažins apie 80 vasaros kursų dalyvių iš 18 pasaulio šalių (JAV, Kanados, Kinijos, Japonijos, Ispanijos, Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos ir kt.).

„Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai LEU organizuojami nuo 2005 m. Kiekvienais metais šiuos kursus renkasi vis daugiau studentų. Viena iš priežasčių – buvusių studentų „parnešta“ žinia apie kursus, Lietuvą. Užsienio studentams Lietuva taip pat tampa vis labiau patrauklesnė dėl kultūrinių, socialinių sąlygų, siūlomų studijų programų. Trečiųjų šalių studentai renkasi Lietuvą ir dėl bakalauro ar magistro studijų“, – pasakoja LEU Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovė Vilma Leonavičienė.

lrkm.lt

Uncategorized ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra