Kultūros ministro viešnagė Dzūkijos nacionaliniame parke

Autorius: Data: 2012-06-04 , 10:33 Spausdinti

2012 m. gegužės 25-ąją Varėnos rajone apsilankęs Kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir Seimo narys Algis Kašėta susitikimuose su Varėnos rajono vadovais susipažino su rajono kultūrinio gyvenimo pasiekimais, vizijomis.

Diskusijose ieškota galimų sprendimo būdų, nagrinėjant iškylančias problemas. Svečiai Dzūkijos nacionaliniame parke apsilankė Zervynų kaimą, Etnografijos muziejuje Marcinkonyse. Susitikime su Dzūkijos nacionalinio parko direktoriumi Eimučiu Gudelevičiumi kalbėta apie vykdomą gamtosauginę ir kultūrinę veiklą, įgyvendinamus darbus siekiant vertybes ne tik saugoti, bet ir pristatyti visuomenei. Svečiai supažindinti su naujai rengiamais ir jau įrengtais turistiniais – pažintiniais takais bei maršrutais. Merkinėje svečiai apsilankė Kryžių kalnelyje, renovuojamame kultūros centre. Apžiūrėjęs ekspoziciją naujajame Parko lankytojų centre Merkinėje ir čia eksponuojamas parodas ministras A. Gelūnas parašė kelionės įspūdžius apibendrinantį atsiliepimą:

„Dėkoju Merkinės lankytojų centrui už unikalią progą nuostabios gamtos apsupty grožėtis aukšto lygio meno parodomis! Jūsų puiki kraštotyrinė ekspozicija, praturtinta naujausiomis technologijomis, suteikia lankytojui gilų supratimą apie šio krašto lobius. 2012 05 25“.

Iš Lankytojų centro svečiai nuvyko į Maksimonių kaimą, kur keramikės Elvyros Petraitienės sodyboje gėrėjosi kūrybingos šeimos darbais.

Žinutė parengta pagal Veronikos Baliulytės str.

R. Averkienės nuotr.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Susitikimo dalyviai Merkinės LC ekspozicijų salėje, prie Rūtos Indrašiūtės molinukų

Parkai , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra