Kultūros ministras susitiko su naujuoju Ukrainos ambasadoriumi Lietuvai

Autorius: Data: 2016-03-31 , 09:12 Spausdinti

Kultūros ministras susitiko su naujuoju Ukrainos ambasadoriumi Lietuvai

Kovo 30 d. kultūros ministras Šarūnas Birutis susitiko su naujuoju Ukrainos ambasadoriumi Lietuvai p. Volodymyru Jacenkovskiu. Susitikime aptarti aktualūs abiejų šalių kultūrinio bendradarbiavimo klausimai.

„Lietuvai nepaprastai svarbus bendradarbiavimas su Ukraina, ypač šių dienų įvykių kontekste. Stengiamės ir stengsimės visomis išgalėmis padėti Ukrainai sustiprėti, turime daug bendrumų ir gerai suprantame vieni kitus. Kultūros ministerija aktyviai bendradarbiauja su Ukraina, ypač geri buvo praėję metai, kai ministerijos ir mūsų pavaldžių įstaigų specialistai aktyviai dalijosi patirtimi su Ukrainos kolegomis, su džiaugsmu tęsime šį bendradarbiavimą“, – susitikime sakė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Esame labai dėkingi už Lietuvos paramą Ukrainai šiuo nelengvu mūsų šaliai metu, ji svarbi ir reali. Jaučiame atsakomybę dėl šios paramos, ji mus dar labiau įkvepia tęsti pradėtus darbus“, – sakė Ukrainos ambasadorius Volodymyras Jacenkovskis.

Ukrainos ambasadorius perdavė ministrui Ukrainos vicepremjero ir kultūros ministro Viačeslavo Kirilenkos laišką dėl Lietuvos ir Ukrainos kultūros partnerystės 2016 programos patronažo. Pasak ambasadoriaus, šis projektas jau sulaukė Ukrainoje itin teigiamo atgarsio.

Susitikime taip pat aptarti bendro kultūros paveldo išsaugojimo klausimai, diplomatinių santykių atkūrimo 25–mečio minėjimas.

Kultūros ministerijos informacija ir nuotraukos

Kultūra ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra