KULTŪROS MINISTERIJOS GARBĖS ŽENKLAS „NEŠK SAVO ŠVIESĄ IR TIKĖK“ ĮTEIKTAS ŽURNALISTEI PROF. AUDRONEI NUGARAITEI

Autorius: Data: 2015-07-24 , 11:41 Spausdinti

Liepos 23 dieną Kultūros ministerijos Garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanota žurnalistė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Audronė Nugaraitė. Aukščiausią Kultūros ministerijos apdovanojimą  už demokratinės ir atviros Lietuvos visuomenės, už pilietinio solidarumo, asmens ir visuomenės santykių darnos stiprinimą A. Nugaraitei įteikė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Tęsdami tradiciją pagerbti žymiausius žurnalistikos atstovus, šiandien apdovanojame ypatingą žmogų. Daugeliui Kultūros ministerijos projektų ir komisijų, kuriose sprendžiami žiniasklaidos, visuomenės informavimo klausimai, Audronė Nugaraitė yra pirmasis pagalbininkas savo išmintimi ir patirtimi. Jos darbai viešųjų ryšių, viešosios informacijos srityje yra labai svarbūs, viską ji daro su meile, tuo tikėdama ir uždegdama kitus, nes yra ir žurnalistų ugdytoja, pedagogė, savo žinias, patirtį, išmintį perduodanti jaunajai kartai“, – pabrėžė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

 

Audronę Nugaraitę, neseniai šventusią garbingą jubiliejų, Kultūros ministerijoje pasveikino buvę ir dabartiniai kolegos, Vilniaus ir Kauno universitetuose išugdyti žurnalistikos ir komunikacijos profesionalai, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir jos Kauno skyriaus vadovai, artimieji ir bičiuliai.

„Visada stengiausi, kad mano žodžiai nesiskirtų nuo darbų – tai galėtų patvirtinti mano buvę ir dabartiniai studentai, to mokau ir juos. Senos išmintys labai svarbios savo vertybine prasme. Esu dėkinga už šį netikėtą ir labai reikšmingą man apdovanojimą, kurį priimdama jaudinuosi taip, kaip tada, kai skaičiau savo pirmąją paskaitą studentams“, – sakė A. Nugaraitė.

      

Prof. Audronė Nugaraitė yra aktyvi tarptautinių projektų dalyvė, Lietuvos ryšių su visuomene sąjungos narė–steigėja, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų komisijos narė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, Vilniaus universiteto Senato narė, Europos ryšių su visuomene mokymo ir tyrimo asociacijos (EUPRERA) narė, Lietuvos reklamos biuro Arbitražo narė, Lietuvos žurnalistų sąjungos almanacho narė, Tarptautinės žurnalistų federacijos narė, Lietuvos studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) ekspertė, Lietuvos valstybinio Mokslų ir studijų fondo ekspertė, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tarnybinės etikos komisijos narė.

Kultūros ministerijos ir Eltos nuotraukos

Kultūra ,Komentarai


Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra
www.cutestockfootage.com