Kultūros ministerija skyrė finansavimą tautinių mažumų kultūrų plėtotę skatinantiems projektams

Autorius: Data: 2015-03-16 , 07:52 Spausdinti

Kultūros ministerija 2014 metų lapkričio mėnesį skelbė kultūros projektų, skatinančių tautinių mažumų kultūrų plėtotę, dalinio finansavimo iš valstybės biudžeto lėšų konkursą. Kadangi nuo 2015 metų liepos 1 dienos darbą pradės Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, šiame finansavimo etape buvo paremti 2015 metų pirmąjį pusmetį įvyksiantys projektai.

Konkursui buvo teikiami projektai, skirti tautinių mažumų kultūros sklaidai Lietuvoje, tautinių mažumų vaikų ir jaunimo veiklos skatinimui, tautinių mažumų kultūros paveldo ir jo kultūrinės vertės išsaugojimui, tautinių mažumų šeštadieninių-sekmadieninių mokyklų veiklai, tautinės tolerancijos ugdymui ir kovos su rasizmu bei tautine diskriminacija skatinimui, romų tautinės mažumos integracijai ir tautinio tapatumo puoselėjimui.

Konkursui paraiškas teikė Lietuvos Respublikoje įstatymų nustatyta tvarka įregistruotos asociacijos, labdaros ir paramos fondai, viešosios įstaigos, atstovaujančios ir tenkinančios tautinių mažumų interesus, ginančios jų teises ar veikiančios tautinių mažumų kultūros srityje.

Gautos 143 paraiškos. Daliniam projektų finansavimui iš valstybės biudžeto skirta 52 000 eurų. Kultūros ministro įsakymu patvirtinta komisija, į kurios sudėtį įėjo Tautinių bendrijų tarybos nariai, atrinko 57 projektus, kuriems skirtas dalinis finansavimas. Jų sąrašą galite rasti čia.

Kultūra , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra