Kultūros darbuotojai rengiasi tyliajai akcijai „Būti ar nebūti“

Autorius: Data: 2013-09-29 , 11:40 Spausdinti

alkas.lt

Spalio 1 d. Lietuvos Kultūros centrų asociacija visoje Lietuvoje, Tarptautinę muzikos dieną, rengia akciją-tylųjį koncertą „Būti ar nebūti“. Klaipėdoje tylusis koncertas vyks  Meno kieme, šalia Klaipėdos etnokultūros centro (Daržų g. 10)  18.00 val.

Šalies kultūros darbuotojai netekę vilčių sulaukti didesnių atlyginimų vykdo antrąją visuotinę akciją – tylųjį koncertą „Būti ar nebūti“.

Šiuo metu Lietuvoje tebesitęsiant socialinėms ir ekonominėms reformoms, kultūros centrai  yra reikšmingi savivaldybių ir regionų kultūros politikos vystymo ir įgyvendinimo instrumentai, tenkinantys bendruomenės kultūrinius poreikius ir vykdantys kūrybinių industrijų plėtrą įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir kultūrinių poreikių žmonių grupėms.

„Nors visi šalies aukščiausi politikai ir valdžios atstovai tikina, kad kultūra yra prioritetinė šalies sritis, tačiau vis nesiryžta vykdyti savo įsipareigojimų ir pažadų. Ši mūsų akcija – perspėjimas valdžiai, kuri negirdi mandagių ir nerėksmingų mūsų kalbų ir rezoliucijų“ – rašoma pranešime spaudai.

Šiandien galime drąsiai teigti, kad kultūros centrai yra viena pagrindinių ir didžiausių šalies kultūros bendruomenių, netiesiogiai sukuriančių iki 5 proc. bendrojo šalies vidaus produkto, todėl atsigaunant Lietuvos ekonomikai yra pats laikas ir realus pagrindas užtikrinti padorius kultūros darbuotojų atlyginimus.

Tai antroji akcija, kurių jau suplanuota ir daugiau. Kaip kraštutinė priemonė – piketai, streikai ir kitų metų Dainų šventės atšaukimas.

Nuotraukos šaltinis – old.travel.lt

Kultūra ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra