Kultivatoriai

Autorius: Data: 2019-08-25 , 09:09 Spausdinti

PR

Sėkmingiems žemės ūkio darbams reikalinga galinga ir kokybiška technika, tačiau jos pasirinkimas priklauso nuo nemažai veiksnių: dirbamos žemės ploto, dirvos tipo, finansinių galimybių, sodinamos kultūros rūšies. Pavyzdžiui, jeigu norite pasisodinti gėlyną ar atlikti kitus lengvesnius kraštovaizdžio formavimo darbus, žemės įdirbimui galingos technikos neprireiks.

Į žemės ūkio ir sodo darbus, kaip ir į daugumą sričių, sėkmingai ir sparčiai skverbiasi naujausios technologijos, išbandoma nauja produkcija, neaplenkianti Lietuvos rinkos. Šiuo metu visi užsiimantys žemės ūkio darbais, gali įsigyti ir rankinių, ir mechanizuotų kultivatorių, galinčių įdirbti labai įvairų žemės plotą.

Taip pat yra galimybė įsigyti galingus, didelį darbinį plotą turinčius kultivatorius, tvirtinamus prie traktoriaus. Būtent tokią techniką siūlo „Horo Mechanika“. Modernūs kultivatoriai padės įdirbti net sunkiausiai įdirbamą dirvą.

Įmonė visai žemės ūkio technikai suteikia gamintojo garantiją ir galimybę norimą produkciją įsigyti pasinaudojant ES rėmimo programomis.

http://www.horomechanika.lt/

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra