Krovinių gabenimas į užsienio šalis

Autorius: Data: 2017-12-04 , 16:37 Spausdinti

Krovinių gabenimas į užsienio šalis

 

Turite krovinių, kuriuos norite pergabenti į kitą šalį? Nuo šiol galima tai lengvai padaryti – siūlomas patikimas krovinių gabenimas žeme, oru bei jūra. Jūsų prekės visada laiku pasieks reikiamą vietą, visai nesvarbu, kuriame pasaulio gale ji bebūtų.

 

Patikimos krovinių gabenimo paslaugos

 

Transporto bei logistikos kompanija UAB „ALPI Baltika“ priima ir gabena pilnus ir dalinius krovininius. Ši įmonė turi daugybės metų veiklos patirtį. Patyrę logistikos ekspertai žino dažniausius klientų poreikius ir gali pasiūlyti patikimas logistikos bei krovinių gabenimo paslaugas. Priimami ir individualūs užsakymai, įgyvendinami išskirtiniai poreikiai. Parenkame Jūsų kroviniams optimalius maršrutus ir gabenimo būdus tam, kad jie laiku pasiektų reikiamą vietą ir Jūs sutaupytumėte kaip įmanoma daugiau gabenimui skirtų išlaidų.

 

Gabenimas išskirtinėmis sąlygomis

 

Pasitaiko klientų užsakymų, kai reikia gabenti prekes į tolimas užsienio šalis sudėtingomis geografinėmis sąlygomis. Tokiu atveju reikalingas transporto rūšių kombinavimas, mutlimodalinio pervežimo paslaugos, kurias mes galime pasiūlyti. Krovinių gabenimas galimas tiek sausuma, tiek jūra, tiek oru. Rūpinamės, kad Jūsų prekės saugiai pasiektų paskirties tašką. Koordinuojame gabenimą visomis krovininėmis transporto priemonėmis: sunkvežimiais, laivais, lėktuvais.

 

Gabename įvairios paskirties, trapius, birius, dužius, atitinkamos temperatūros reikalaujančius daiktus, pavojingus (ADR klasės) krovinius. Visi kroviniai gabenami saugiai, specialiai pritaikytuose konteineriuose atsižvelgiant į gabenamos prekės būseną bei savybes.

 

Kitos teikiamos paslaugos

 

Teikiame ne tik gabenimo, bet taip pat sandėliavimo, muitinės tarpininko paslaugas. Gabenimas neapsieitų be sandėliavimo – tai neatskiriama krovinių gabenimo proceso dalis. Sandėliavimo metu kroviniai laikomi sandėlyje, rūšiuojami, kraunami, ženklinamos ir pakuojamos prekės. Šios procedūros vykdymas padeda užtikrinti, kad prekės bus paskirstytos tikslingai, jos saugiai supakuojamos ir nukreipiamos reikiama linkme.

 

Muitinės paslaugos bus reikalingos tada, kai eksportuosite savo prekes į tolimesnes užsienio šalis. Siūlome muitinės tarpininko paslaugas. Jums nereikės rūpintis reikalų su muitine suderinimu bei varginančiu dokumentų pildymu – viskuo pasirūpinsime už Jus.

 

Nepamirškite apsidrausti. Pasitaiko atvejų, kai dėl tam tikrų nenumatytų priežasčių krovinys negali laiku pasiekti paskirties vietos. Gabenimas gali užtrukti dėl atidėtų lėktuvo skrydžių, ekstremalių oro sąlygų, uždarytų kelių ir t.t.. Tuomet krovinio draudimas, ypač gabenant greitai gendančius maisto produktus, kurie dėl vėlavimo gali sugesti, padeda išvengti galimų finansinių nuostolių. Esant poreikiui, galime apdrausti Jūsų krovinį civilinės atsakomybės draudimu.

 

Teikdami paslaugas visada orientuojamės į maksimalią kokybę. Rūpinamės, kad kroviniai būtų gabenami saugiai, užsakymai įvykdyti laiku ir kad gautumėte visą reikiamą informaciją greitai bei tiksliai. Aukšta paslaugų kokybė, patikimumas, išskirtinis rūpestis gabenamais kroviniais garantuoti!

Naujienos Reklama Reklama/Skelbimai , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra