Kreipimasis dėl europarlamentarų

Autorius: Data: 2011-02-17 , 10:13 Spausdinti

Jo Ekscelencijai Europos Parlamento Pirmininkui Ježi Buzekui

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei

LR Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei

LR Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui

Europos Parlamento nariams

LR Seimo nariams

Žiniasklaidai

 Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos ir Lietuvos

Sąjūdžio Vilniaus rajono tarybos susirinkimo

K  R  E  I  P  I  M  A  S  I  S

DĖL EUROPOS PARLAMENTARŲ KANDIDATAVIMO SAVIVALDOS RINKIMUOSE

Vilnius                                                                                                  2011 02 09

Lietuvos Respublikos įstatymai suteikia galimybę jos piliečiams kandidatuoti savivaldos rinkimuose.

Tarp kandidatuojančių į savivaldą yra trys Europos Parlamento nariai – Juozas Imbrasas, Valdemaras Tomaševskis ir Viktoras Uspaskich. Toks faktas daugeliui Lietuvos rinkėjų yra nesuprantamas ir kelia abejonių ar minėti asmenys, dirbdami Europos Parlamente, sugebės efektyviai dirbti ir tinkamai atstovauti rinkėjams dar ir savivaldybių tarybose. Būtina pažymėti, kad darbas savivaldybėse yra ne mažiau svarbus, nei Europos ar Lietuvos Respublikos Parlamente, reikalaujantis daug laiko, pastangų ir atsidavimo, norint tinkamai atstovauti savo rinkėjams.

2009 metų vasarą paminėtieji Europos Parlamento nariai vykdė didžiulę agitacinę kampaniją ir įtikinėjo Lietuvos rinkėjus, kad Europos Parlamente spręs ypatingai būtinus ir naudingus Lietuvai klausimus. Agitacinei rinkiminei kampanijai Lietuvos biudžetas skyrė lėšų, o taip pat ir paminėtųjų parlamentarų partijos ir rėmėjai ženkliai rėmė juos ir skatino.

Padirbėję pusantrų metų Europos Parlamente, jie vėl aiškina Lietuvos rinkėjams, kad labai daug ir pasiaukodami dirbs vietos savivaldos ir bendruomenių labui. Susidaro nuomonė, kad jie jokiu būdu neiškeis Europos Parlamente gaunamų milžiniškų lėšų ir paslaugų, palyginus su Lietuvoje gaunamais atlyginimais.

Jeigu minėti Europos Parlamento nariai nori pasitarnauti Lietuvai tai skubiai jie turi atsisakyti Europos Parlamento nario mandato.

Jeigu J. Imbrasas, V. Tomaševskis ir V. Uspaskich neketina dirbti savivaldose ir tėra tik jaukas apgaule privilioti rinkėjus prie urnų, tuomet šitokia taktika yra negarbinga nei savo rinkėjų, nei Lietuvos žmonių, nei Europos Parlamento narių atžvilgiu.

Prašome Lietuvos žmonių nebalsuoti savivaldos rinkimuose už J. Imbrasą, V. Tomaševskį ir V. Uspaskich ir už partijas arba junginius, kuriuose yra paminėtieji europarlamentarai.

Prašome Europos Parlamentą šį klausimą apsvarstyti artimiausiame posėdyje ir spręsti apie pasitikėjimą paminėtais parlamentarais ir jų patikimumą Europos Parlamente.

Susirinkimo pirmininkas                                                       Leonas Kerosierius

Susirinkimo sekretorė                                                            Regina Jakučiūnienė

Pasiteiravimui: Algimantas Budriūnas, Sąjūdis, Gedimino pr. 1, Vilnius, + 370  673 95837, Leonas Kerosierius + 370 5 231 81 11, Paulius Rutkauskas + 370 699 37691, el. paštas: vilnius@sajudis.com, interneto svetainė: www.sajudis.com0

Lietuvos Sąjūdis , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra