Krašto ir vandenų atspindžiai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Tapybos paroda, Juodkrantės parodų rūmai (L. Rėzos g. 8).

Paroda veiks 2007 m. sausio 15 – vasario 28 d. Klaipėdos krašto 1923 m. sukilimui atminti

Klaipėda – mano gimtasis miestas. Ten, akmenimis grįstoje priemiesčio gatvėje, kuri vadinosi poetišku Gėlių vardu, prasidėjo pasaulio atradimas, iškilo pirmieji reginiai. Marios ir ganyklos – greta dideli laivai ir valtys, karvutės ir sklandytuvai…
Mokykla (dab. Vydūno vidurinė) buvo triukšmingos miesto turgavietės kaimynystėje. Mėgau ne tik istoriją, bet ir piešimo, darbų pamokas. Baigdamas mokyklą, metus (1970-71) lankiau dailės studiją miesto kultūros rūmuose – piešti ir lieti akvareles mokė dailininkas Vaclovas Rimkus.
Studijuodamas Vilniaus universitete, visuomeninių profesijų fakultete susiradau ir dailininko Kosto Dereškevičiaus dailės studiją, vėliau – dailininko Rimo Bičiūno dailės studiją “Paletę” Profsąjungų rūmuose ant Tauro kalno.
Teko dalyvauti tautodailės parodose Klaipėdoje, Vilniuje, Šilutėje, Rusnėje, Karaliaučiuje, Kogalyme, surengiau keletą asmeninių parodų.
Kraštotyros takai vedė į tėvonijų kraštą – Mažąją Lietuvą, kuriai skiriu ir eilėraščius, straipsnius, kaupiasi atsiminimų knyga

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra