Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė susitiko su Švedijos ambasadore

Autorius: Data: 2011-09-19 , 09:06 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė penktadienį, 2011 m. rugsėjo 16 d., susitikusi su naujai akredituota Švedijos ambasadore Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin pažymėjo Lietuvos bei Švedijos bendradarbiavimo gynybos srityje svarbą.

„Mūsų gynyba labai glaudžiai susijusi su Švedija, nepaisant to, kad ši šalis nėra NATO narė“, – sakė ministrė R. Juknevičienė. Ji pabrėžė, kad Lietuva džiaugiasi dvišaliais santykiais ir teigė norinti dar glaudesnio ir gilesnio bendradarbiavimo. R. Juknevičienė su ambasadore C. Ruthström-Ruin taip pat sutarė, kad be vykstančio glaudaus bendradarbiavimo gynybos srityje reikia ieškoti ir daugiau būdų, kaip reaguoti į saugumo iššūkius regione.

Susitikime taip pat taip pat aptarti netrukus įvyksiantys Švedijos gynybos srities atstovų vizitai Lietuvoje, saugumo situacija kaimynystėje, tarptautinė misija Afganistane.

Prieš atvykdama į Lietuvą, ambasadorė Cecilia Ruthström-Ruin nuo 2008 m. rugsėjo mėn. užėmė JT Kovos su narkotikais ir nusikalstamumu tarnybos Terorizmo prevencijos skyriaus vadovės pareigas Vienoje. Švedijos užsienio reikalų sistemoje diplomatė dirba nuo 1993 m. ir yra ėjusi įvairias pareigas tiek Švedijoje, tiek užsienyje.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra