Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė su Kauno meru aptarė bendrus KAM ir savivaldybės projektus

Autorius: Data: 2011-11-07 , 08:15 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė šeštadienį, 2011 m. lapkričio 5 d., susitiko su Kauno savivaldybės meru Andriumi Kupčinsku.

Susitikimo metu aptarti dar praėjusioje Kauno m. savivaldybės kadencijoje pradėtus, tačiau po savivaldybių rinkimų sustabdytus bendrus Krašto apsaugos ministerijos ir savivaldybės projektus. Buvo kalbama apie Karinių oro pajėgų (KOP) II-ojo Paieškos ir gelbėjimo darbų posto Kaune perkėlimo klausimą.

KOP II postas šiuo metu dislokuotas Kauno Aukštosios Fredos teritorijoje ir užima apie 30 ha plotą. Atlaisvinus šį plotą, o postą perkėlus į netoliese esantį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą būtų sudarytos sąlygos plėstis Kauno infrastruktūrai.

KOP paieškos ir gelbėjimo posto, kuris Kaune buvo įkurtas prieš 10 metų, svarbiausios užduotys – paieškos ir gelbėjimo darbai virš Lietuvos teritorijos ir teritorinių vandenų, taip pat donorų organų transportavimas.

Be to, buvo aptartas Karo muziejaus karinės technikos skyriaus įkūrimo Kauno VI forte klausimas. Tikimasi, kad įkūrus šį skyrių miesto gyventojai ir svečiai turėtų galimybę susipažinti su karine technika.

Ministrė Kauno Ignaco Lojolos kolegijos studentams skaitė paskaitą apie krašto apsaugą.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra