Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė lankėsi Radviliškyje dislokuotuose kariuomenės daliniuose

Autorius: Data: 2011-11-14 , 10:16 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė penktadienį (2011 11 11) lankėsi Radviliškyje dislokuotose Lietuvos kariuomenės daliniuose – Depų tarnybos Arsenale ir Oro gynybos batalione, taip pat skaitė paskaitas Radviliškio Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijų moksleiviams.

LK Depų tarnybos Arsenalo vadas kpt. I. Jučas ministrę supažindino su dalinio istorija, užduotimis, vykdomais projektais, užduotimis bei iššūkiais.

„Įsitikinau, kad žmonės gali būti ramūs – ginklai yra saugomi ir sandėliuojami pagal NATO standartus, o žmonės dirba labai atsakingai“, – sakė krašto apsaugos ministrė.

Taip pat R. Juknevičienė lankėsi Oro gynybos batalione, kur susitiko su jo vadu mjr. R. Greibumi, batalione tarnaujančiais kariais bei aptarė oro gynybos organizavimą, komplektavimo problemas ir kt.

Prieštankinė, priešlėktuvinė gynyba yra prioritetinė šiai Vyriausybei. Šiais metais priimta Valstybės ginkluotos gynybos koncepcija, kurioje vienas prioritetų – oro gynyba. Privalome vystyti šį pajėgumą ir nuolat investuoti į šią sritį“, – pabrėžė ministrė.

Mjr. Kastytis Satkauskas pažymėjo, kad oro gynybos pajėgumo vystymo koncepcijos patvirtinimas yra sveikintinas dalykas. Krašto apsaugos ministrė taip pat atsakė į karių užduotus klausimus. 

R. Juknevičienė Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijų auklėtiniams skaitė paskaitas apie krašto saugumą. Paskaitų metu ministrė apžvelgia istorinius su krašto gynyba susijusius aspektus, pasakoja apie pokario partizanų kovas, kariuomenės raidą Lietuvai atgavus nepriklausomybę, taip pat apie valstybės įstojimą į NATO bei Aljanso teikiamą naudą, tarptautines operacijas, kt.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra