Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė dalyvaus NATO gynybos ir užsienio reikalų ministrų susitikime

Autorius: Data: 2012-04-17 , 10:46 Spausdinti

Antradienį, 2012 m. balandžio 17 d., krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė išvyko į NATO gynybos ir užsienio reikalų ministrų susitikimą, vyksiantį balandžio 18–19 dienomis Briuselyje (Belgijoje). Ministrų susitikimas skirtas pasiruošti artėjančiam NATO vadovų susitikimui Čikagoje (JAV).

Susitikime NATO gynybos ministrai aptars Čikagos susitikimui rengiamus dokumentus, NATO karinės vadovavimo struktūros ir agentūrų reformą. Taip pat bus surengtas bendras NATO gynybos ir užsienio reikalų ministrų posėdis, kuriame ministrai kartu diskutuos dėl tolesnio NATO vaidmens Afganistane, išsakys pozicijas dėl NATO branduolinės politikos ir JAV branduolinio ginklo Europoje ateities, įvertins progresą įgyvendinant Lisabonos sprendimus dėl NATO priešraketinės gynybos sistemos kūrimo ir aptars kitus klausimus.

Taip pat Briuselyje vyks neformali ES gynybos ministrų vakarienė. Artėjant NATO viršūnių susitikimui Čikagoje (JAV) daugiausiai bus diskutuojama apie tolesnį ES bendradarbiavimą ir atsakomybės už saugumą pasidalinimą su strateginiais partneriais Europoje – NATO ir JAV bei apie ES šalių pasiryžimą tęsti bendrų karinių pajėgumų vystymą.

Be to, bus surengtas trijų Baltijos šalių gynybos ministrų susitikimas, kuriame bus aptarti visos trims šalims svarbūs NATO ir Baltijos šalių bendradarbiavimo klausimai.

Ministrė į Vilnių grįš ketvirtadienį.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Lietuva - Belgija , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra