Krašto apsaugos ministrė pakeliui iš Afganistano susitiko su Gruzijos gynybos ministru

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Kovo 30 d. vakare Lietuvos krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, grįždama iš Afganistano Islamo Respublikos į Lietuvą, tarptautiniame Tbilisio oro uoste susitiko su Gruzijos gynybos ministru Davitu Sikharulidze (Davit Sikharulidze).

Susitikimo metu ministrai aptarė abiejų šalių dalyvavimo tarptautinėse operacijose perspektyvas ir Gruzijos ketinimus didinti karinį indėlį Afganistane, kur dabar  Lietuvos vadovaujamoje Goro provincijos atkūrimo grupėje tarnauja vienas Gruzijos karo medikas.
Šių metų kovo mėnesį Krokuvoje vykusiame NATO šalių gynybos ministrų sustikime Gruzijos atstovai paskelbė apie ketinimus siųsti į Afganistaną kuopos dydžio karinį vienetą.
Aptardama su kolega iš Gruzijos artėjantį NATO valstybių vadovų susitikimą ir Gruzijos narystės perspektyvas, krašto apsaugos ministrė patikino savo kolegą, kad Lietuva nuosekliai remia Gruzijos politiką, orientuotą į visateisę narystę Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijoje.
Susitikimo metu Lietuvos krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė ir Gruzijos gynybos ministras D. Sikharulidze taip pat aptarė dvišalio karinio bendradarbiavimo klausimus ir gegužės mėnesį suplanuotą Gruzijos gynybos ministro vizitą Lietuvoje.

Krašto apsaugos ministrės patarėja viešiesiems ryšiams mobil. tel. 8 686 06 265, tel. 273 55 20

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra