Krašto apsaugos ministrė ir kariuomenės vadas su artėjančiomis šventėmis pasveikino Afganistane tarnaujančius Lietuvos karius ir partnerius

Autorius: Data: 2011-12-23 , 13:16 Spausdinti

2011 m. gruodžio 23 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe vykusios tiesioginės vaizdo konferencijos metu krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius ir Jungtinio štabo viršininkas pulkininkas Vilmantas Tamošaitis su artėjančiomis šventėmis pasveikino Afganistane tarnaujančius Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG), Specialiųjų operacijų eskadrono, Oro pajėgų mokymo grupės, Nacionalinės paramos elemento bei ISAF štabuose tarnaujančius karius bei kartu su jais tarnaujančius užsienio partnerius.

„Kai kurie iš Jūsų Šv. Kūčias ir Kalėdas pirmą kartą sutiks toli nuo Lietuvos. Linkiu Jums ištvermės, stiprybės, sveikatos, didžiuojuosi Jumis. Noriu, kad žinotumėt, jog jūsų aprūpinimas yra mūsų prioritetas, – kalbėjo ministrė. – Šie metai jums buvo neblogi, nors ir teko patirti nerimą keliančių įvykių, tačiau svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai“. R. Juknevičienė kariams taip pat perdavė premjero Andriaus Kubiliaus sveikinimus.

Kartu su ministre sveikindamas karius, kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius kalbėjo, kad svarbiausia šventę turėti širdyse, o dėkodamas kariams už jų tarnybą sakė: „Didžiuojuosi jumis už tai, ką darote dėl Afganistano ir dėl Lietuvos“.

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas, atsakingas už operacijų planavimą ir vadovavimą joms, pulkininkas Vilmantas Tamošaitis tarptautinėje operacijoje Afganistane tarnaujantiems kariams linkėjo toliau sąžiningai tęsti tarnybą ir atstovauti Lietuvą sąjungininkų gretose.

Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės keturioliktosios Lietuvos karių pamainos (PAG-14) vadas pulkininkas Eligijus Senulis linkėjo, kad ateinantys 2012 metai visai Lietuvos kariuomenei būtų didelių pasiekimų metais, o iššūkiai, kurie laukia peržengus naujųjų slenkstį, užgrūdintų ir sustiprintų.

Goro provincijoje Policijos operacinės mokymo ir sąveikos grupės (POMSG-3) vadas pulkininkas leitenantas Ričardas Pocius kalbėdamas apie kalėdines šventes sakė, kad nepaisant to, kad Gore eglučių nėra, bet Lietuvos karių išradingumo ir sumanumo dėka eglutė, nors ir dirbtinė, visgi atsirado ir PAG stovykloje. Tad net ir tęsiant užduočių vykdymą, PAG stovykloje vyraus ir kalėdinės nuotaikos.

Jungtinio Štabo viešųjų ryšių karininkas kapitonas Marius Varna

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra