Krašto apsaugos ministrė ir kariuomenės vadas dalyvavo NATO viršūnių susitikime

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2010 m. lapkričio 19-20 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius dalyvavo Lisabonoje (Portugalijoje) vyksiančiame NATO viršūnių susitikime.
 
Lapkričio 19 d. krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė dalyvavo specialioje NATO gynybos ministrų sesijoje. Šioje sesijoje gynybos ministrai aptarė svarbiausią NATO darbotvarkės po Lisabonos susitikimo klausimą – kaip turėtų būti praktiškai įgyvendinamos naujosios NATO strateginės koncepcijos, kurią, tikimasi, patvirtins NATO šalių ir vyriausybių vadovai Lisabonoje, nuostatos. Lietuvai svarbu, kad būtų įgyvendintos ir konkrečiais Aljanso pajėgumais taptų nuostatos dėl kolektyvinės gynybos, NATO matomumo regione, karinių pratybų, infrastruktūros.
 
Lisabonoje vykstančio viršūnių susitikimo metu buvo surengtas ir „Jaunųjų lyderių ir NATO ateities – jaunųjų atlantistų“ susitikimas, kuriame Aljanso ir partnerių šalių ateities lyderiai diskutavo aktualiais NATO klausimais. Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė šiame susitikime skaitė pranešimą ir su jaunimu diskutavo NATO partnerysčių klausimais.
 
www.kam.lt
 
Nuotraukoje: R. Juknevičienė

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra