Krašto apsaugos ministrė dalyvavo tarptautinėje L. Merio konferencijoje Taline

Autorius: Data: 2012-05-14 , 11:46 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, 2012 m. gegužės 11-13 d., Taline (Estija) dalyvavo diskusijoje Estijos Prezidento Lennarto Merio vardu pavadintoje tarptautinėje konferencijoje.

R. Juknevičienė drauge su Baltijos ir Šiaurės valstybių kolegomis dalyvavo diskusijoje „Regioninės pastangos, globalus poveikis? Šiaurės-Baltijos regiono saugumas ir bendradarbiavimas ekonominio sunkmečio metu“.

Konferencijos dalyviai diskutavo apie euro zonos problemas, energetinį saugumą, Siriją, Iraną, Afganistaną, Rusiją, Kiniją, Čikagos NATO viršūnių susitikimą ir kt.

Renginyje dalyvavo Lietuvos premjeras Andrius Kubilius, įvairių valstybių ir vyriausybių vadovai, ministrai, parlamentarai, tarptautinių organizacijų lyderiai, akademikai ir žurnalistai iš Europos, JAV ir Rusijos.

Be Baltijos valstybių lyderių, konferencijoje taip pat dalyvavo Europos Komisijos viceprezidentas O. Rehn, Švedijos užsienio reikalų ministras C. Bildtas, buvęs Rusijos vicepremjeras B. Nemcovas, Rusijos opozicijos lyderis G. Kasparovas, žymi Rusijos ekspertė iš Maskvos Karnegi centro L. Ševcova, JAV Valstybės sekretorės padėjėjo pavaduotoja M. Yovanovitch, buvęs JAV ambasadorius prie NATO K. Volker, politikos analitikas A. Aslundas, politikos apžvalgininkai ir kt.

L. Meri konferencija – tai kasmetinis renginys, kuriame globalūs ir regioniniai užsienio ir saugumo politikos klausimai yra aptariami iš Šiaurės ir Rytų Europos perspektyvos. Konferenciją globoja Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.

Į Vilnių krašto apsaugos ministrė grįžo šeštadienį.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Lietuva - Estija , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra