Krašto apsaugos ministrė: „Mums labai svarbus bendras planavimas kartu su NATO, taip pat bendros karinės pratybos“

Autorius: Data: 2012-01-20 , 10:41 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė 2012 m. sausio 19 d. dalyvavo Vyriausybės vadovo Andriaus Kubiliaus susitikime su NATO generaliniu sekretoriumi Andersu Foghu Rasmusenu, kur kalbėjosi apie NATO oro policijos Baltijos šalyse perspektyvas, išmaniąją gynybą, Tarptautinių saugumo paramos pajėgų operaciją Afganistane, bendras karines pratybas.

„Mums labai svarbus bendras planavimas kartu su NATO, taip pat bendros karinės pratybos“, – sakė krašto apsaugos ministrė.

Kalbėdama apie NATO oro policijos misiją ministrė pažymėjo, kad Baltijos valstybės padidino priimančios šalies paramą misijai, o pati misija yra puikus NATO solidarumo ir matomumo regione pavyzdys.

R. Juknevičienė taip pat pažymėjo, jog Lietuva tikisi sėkmingo atsakomybės už saugumą perdavimo vietos valdžiai proceso Afganistano Goro provincijoje šiais metais.

Su oficialiu vizitu Lietuvoje viešėjęs NATO generalinis sekretorius taip pat susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite ir Seimo vadovybe.

NATO generalinis sekretorius sausio 19-ąją baigė oficialų vizitą Lietuvoje. Tai buvo antrasis A. F. Rasmuseno vizitas šalyje. Pirmą kartą jis Lietuvoje lankėsi 2009 m., Baltijos šalims minint penkerių metų įstojimo į NATO penktąsias metines.

Krašto apsaugos ministrės patarėja viešiesiems ryšiams Ugnė Naujokaitytė

1. Giedrė Maksimovič 2, 3. Alfredo Pliadžio (KAM) nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra