Krašto apsaugos ministrė: „Energetikos saugumo klausimams karinėje srityje reikia skirti daug dėmesio“

Autorius: Data: 2011-11-10 , 15:42 Spausdinti

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė 2011 m. lapkričio 10 d. dalyvavo Vilniuje vykusios konferencijos „Energetinių inovacijų pritaikymas karyboje“ atidaryme bei sveikindama jos dalyvius, pabrėžė, jog „energetikos saugumo klausimams karinėje srityje reikia skirti daug dėmesio“.

„Inovacijų energetikos srityje pritaikymas karyboje, atsinaujinančios energijos šaltiniai ir energijos vartojimo mažinimas yra esminis siekiant draugiškesnės gamtai kariuomenės. Šios priemonės gali patobulinti energijos efektyvumą, o tai reiškia mažesnes sąnaudas“, – sakė R. Juknevičienė konferencijoje.

„Tikiuosi, kad ši konferencija yra tik mūsų bendro darbo ir bendradarbiavimo energetinio saugumo srityje pradžia“, – pažymėjo ministrė.

Renginyje dalyvavo ir NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas kylantiems saugumo iššūkiams Gabor Iklody, kitų NATO šalių atstovai.

Konferenciją bei parodą organizavo Energetinio saugumo centras prie Lietuvos užsienio reikalų ministerijos su NATO Kylančių saugumo iššūkių skyriaus, NATO programos „Mokslas taikai ir saugumui“ bei NATO Aptarnavimo ir tiekimo agentūros pagalba. Parodos dalyviai pristatė atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo galimybes, energiją taupančias ir aplinką tausojančias technologijas, kurios gali būti pritaikomas karyboje ir didinti kovinę galią kariuomenės misijose ir operacijose.

Ugnė Naujokaitytė, 85 2735520

www.kam.lt

Kariuomenė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra