Krašto apsaugos ministerijoje apdovanoti civiliai ir kariai darbuotojai

Autorius: Data: 2013-07-09 , 16:39 Spausdinti

Pirmadienį, 2013 m. liepos 8 d., Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga Krašto apsaugos ministerijoje vyko iškilminga apdovanojimų ir laipsnių įteikimo ceremonija. Ceremonijos metu buvo įteikti krašto apsaugos ministro ir Lietuvos kariuomenės vado ir krašto apsaugos viceministrų apdovanojimai krašto apsaugos sistemos civiliams darbuotojams ir kariams.

Apdovanojimų ceremonijoje krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medaliu po mirties apdovanojo azerbaidžaniečių kilmės eilinį Šakirą Sadygovą (Šakir Sadygov) už dalyvavimą rezistencinėje veikloje ir eilinį Petrą Juozevičių. Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medalis taip pat buvo įteiktas Nerijui Andriusevičiui.

Ministras taip pat apdovanojo krašto apsaugos sistemos medaliu „Už nuopelnus“ kapitoną leitenantą Kęstutį Lukaševičių, krašto apsaugos sistemos medaliu civiliams „Už nuopelnus“ dimisijos pulkininką Justiną Noreiką, medaliu „Už pasižymėjimą“ štabo seržantą Bartą Aleksandravičių, medaliu „Už tarptautines operacijas“ majorę Iriną Snitko-Dottarelli ir Dariaus ir Girėno medaliu Jamesą Josephą Grybovskį II.

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius Lietuvos kariuomenės medaliu „Už nuopelnus“ apdovanojo pulkininką leitenantą Gintarą Berkevičių, kapitoną Arūną Janušonį ir štabo seržantą Irmantą Kovalenko. Lietuvos kariuomenės medalis „Už pasižymėjimą“ buvo įteiktas kapitonui Dariui Žukui.

Ceremonijoje krašto apsaugos ministras ir Lietuvos kariuomenės vadas majorui Laimonui Luninui įteikė pulkininko leitenanto laipsnį.

Apdovanojimų įteikimo ceremonijoje taip pat buvo teikiamos krašto apsaugos ministro, kariuomenės vado ir viceministrų padėkos.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra