Krašto apsaugos ministerijoje – vadovybės apdovanojimų įteikimo ceremonija

Autorius: Data: 2012-02-15 , 16:43 Spausdinti

2012 m. vasario 15 d., Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje surengta Krašto apsaugos ministrės ir Kariuomenės vado apdovanojimų įteikimo ceremonija.

„Ši Lietuva turi labai stiprų pamatą ir aš manau, kad ji bus ilgaamžė. Ypač tai priklausys nuo jaunų žmonių, nuo mūsų darbų“, – sakė krašto apsaugos ministrė. Ji dėkojo visiems dirbantiems krašto apsaugos sistemoje ir teigė, jog norėtų, kad Lietuvoje būtų daugiau tokių motyvuotų, žinančių savo pareigą ir saugančių šalies nepriklausomybę žmonių.

Renginyje dalyvavo ministerijos ir kariuomenės vadovybė, Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkas Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, Seimo nariai, ministerijos darbuotojai, kariai.

Prof. V. Landsbergis sveikindamas visus Vasario 16-osios proga, pažymėjo, kad „negali būti ir nebus šios valstybės be Lietuvos kariuomenės“.

Ceremonijos metu krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė nusipelniusiems krašto apsaugos sistemai asmenims, Lietuvos kariuomenės savanoriams, įteikė Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medalius.

Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė ir kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius labiausiai pasižymėjusiems krašto apsaugos sistemos kariams ir darbuotojams įteikė medalius „Už nuopelnus“ civiliams ir kariams, daiktines dovanas, padėkas.

Taip pat ceremonijos metu pulkininko leitenanto laipsniai suteikti dviem Lietuvos kariuomenės karininkams majorams Tomui Masaičiui ir Artūrui Radvilui.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra