Krašto apsaugos ministerija bendradarbiaus su Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia

Autorius: Data: 2014-09-01 , 10:37 Spausdinti

Rugpjūčio 31 d. Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia pasirašė susitarimą dėl Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios sielovados patarnavimų teikimo Lietuvos kariuomenei.

„Tarnyba Tėvynei neįmanoma be dvasinio augimo. Tik tikėdami ir pasitikėdami Dievu galime dirbti ir kovoti dėl savo tėvynės Lietuvos. Tikėjimas padeda tapti geresniais piliečiais, tapti geresniais tikėjimo liudytojais, tapti geresniais Lietuvos ir Kristaus kariais“, – sutarties pasirašymo metu kalbėjo ministras J. Olekas.

Susitarimu siekiama sudaryti sąlygas ir užtikrinti Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios kapelionų teikiamų sielovados patarnavimų ir dvasinės pagalbos krašto apsaugos sistemos kariams jų artimiesiems bei visai karinei bendruomenei teikimą.

Susitarimas pasirašytas atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą žmogaus teisę į sąžinės laisvę bei teisę laisvai išpažinti religiją ir ją puoselėti, suprantant religijos ir sielovados reikšmę krašto apsaugos sistemoje tarnaujančių asmenų Lietuvos kariuomenėje ir gyvenime. Susitarimu taip pat siekiama užtikrinti evangelikų reformatų bendruomenės narių, einančių tarnybą krašto apsaugos sistemoje ir kitų asmenų, ieškančių paguodos, nuolatinę sielovadą.

Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios nuotraukos

Evangelikai reformatai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra