Krašto apsaugos ministerija atnaujino sutartį su Lietuvos skautija

Autorius: Data: 2014-05-26 , 15:12 Spausdinti

Gegužės 23 dieną Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos skautija pasirašė atnaujintą bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama skatinti jaunimą domėtis Lietuvos valstybės gynimo ir nacionalinio saugumo klausimais, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą ir atsakingumą.

Sutartį Krašto apsaugos ministerijoje pasirašė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir vyriausioji skiautininkė Ieva Žilinskienė.

Atnaujinat sutartimi abi šalys įsipareigojo pagal savo kompetenciją bendradarbiauti, siekdamos puoselėti bendras Lietuvos kariuomenės ir Skautijos vertybes – atsakomybę už savo šalį, fizinį aktyvumą ir pilietiškumą, patriotiškumą.

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos skautija kartu rengs bendrus viešuosius renginius, akcijas, rūpinsis vaikų ir jaunimo socializacija, puoselės Lietuvos kariuomenės Skautijos istoriją, kurios ištakos glaudžiai susijusios, propaguos patriotiškumo, garbingo atstovavimo Lietuvai ir krašto gynybos idėjas.

Krašto apsaugos ministerija skatina piliečius domėtis Lietuvos gynimo ir nacionalinio saugumo klausimais, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą ir atsakingumą, stiprinti moralines ir dorovines, fizines ir intelektines savybes.

Alfredo Pliadžio nuotraukos

© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija.

Kariuomenė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra