Kovos su triukšmu dieną vilniečiai kviečiami ramybės paieškoti parkuose

Autorius: Data: 2011-04-19 , 10:42 Spausdinti

2011 m. balandžio 20 dieną minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti mažinti triukšmą darbo vietose.

Maždaug trečdalis Europos darbuotojų (daugiau nei 60 mln. žmonių) yra veikiami per didelio triukšmo ilgiau nei ketvirtadalį savo darbo laiko. Apie 40 mln. darbuotojų pusę darbe praleidžiamo laiko turi kalbėti garsiau nei įprastai, nes per triukšmą nebūtų išgirsti.

Nuo per didelio triukšmo žmogui gali svaigti ar skaudėti galvą, pakilti kraujo spaudimas, didėti nervinis išsekimas, sutrikti rega ir klausa. Triukšmingoje aplinkoje žmogus negali susikaupti, greitai pavargsta. Didesnis nei 80 decibelų triukšmas sukelia klausos nuovargį, o ilgą laiką būdamas tokioje aplinkoje žmogus gali ir apkursti.

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija visus susiduriančius su triukšmu darbo vietose ir tuos, kurie tiesiog ieško ramybės, kviečia apsilankyti regioniniuose parkuose, pasivaikščioti Kalvarijų Kryžiaus keliu, Pūčkorių ar Sapieginės pažintiniais takais, pasivažinėti dviračių taku Verkiuose, įsiklausyti į bundančios gamtos garsus.

Daugiau informacijos: apie regioninius parkus www.pavilniai-verkiai.lt  

Daiva Savickienė, Rinkodaros ir viešųjų ryšių sk. vedėjo pavaduotoja, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, Tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt, www.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Vilnius , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra