Kovo 11-ąją nacionalinio atviruko ir plakato konkurso laureatai minės Vinco Kudirkos muziejuje

Autorius: Data: 2014-03-06 , 15:31 Spausdinti

 

Kovo 11 d. 12 val. Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinyje Vinco Kudirkos muziejuje (V. Kudirkos g. 29, Kudirkos Naumiestis) minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 24-ąją sukaktį. Muziejus, kviesdamas moksleivius pažinti savo šalies istoriją ir kultūrą, ugdyti meilės ir pagarbos tėvynei siekius, kasmet rengia nacionalinį atviruko ir plakato konkursą. Iš Lietuvos miestų ir miestelių gautus jaunųjų menininkų darbus įvertinusi Lietuvos nacionalinio muziejaus komisija paskelbė penktojo konkurso laureatus ir išleido proginį plakatą ir atvirukus.

Renginyje bus apdovanoti Kovo 11-osios atviruko ir plakato konkurso laureatai ir pristatyta geriausių konkursinių darbų paroda. Plakato laureate pripažinta penkiolikmetė Gabrielė Baužaitė iš Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos (mokytoja Laima Šepikaitė). Atviruko laureatais tapo Andrius Bertašius (13 m.) iš Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos (mokytoja Rasa Čepauskienė) ir Gintarė Aleksėjūnaitė (10 m.) iš Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos (mokytoja Laima Šepikaitė).

 

Muzikinę-literatūrinę kompoziciją „Žmogaus misterija. Dedikacija Vincui Kudirkai“ jauniesiems menininkams ir visiems šventės dalyviams pristatys aktorė Virginija Kochanskytė ir pianistė, tarptautinių konkursų laureatė Inga Maknavičienė.

 

Vinco Kudirkos muziejuje atidaryta geriausių Kovo 11-osios konkurso darbų paroda veiks iki mokslo metų pabaigos.

 

Lietuvos nacionalinio muziejaus informacija

 

Tel. (8~5) 261 3942, el. p. lina.zilyte@lnm.lt

 

 

Lietuvos nacionalinis muziejus , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra