Koronavirusas: svarstoma atšaukti skrydžius į / iš paveiktų teritorijų

Autorius: Data: 2020-03-10 , 17:22 Spausdinti

Koronavirusas: svarstoma atšaukti skrydžius į / iš paveiktų teritorijų

www.voruta.lt

Reaguodamas į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras (VESOC) pavedė Susisiekimo ministerijai pateikti Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) informaciją dėl galimybių ir veiksmų atšaukti tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius į/iš Kinijos, Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūro, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos.

 

Informacija turi būti pateikta iki 2020 m. kovo 12 d., ketvirtadienio, darbo pabaigos. Įvertinus gautuosius duomenis, bus sprendžiama dėl tolesnių veiksmų.

Valstybės ekstremalių situacijų centro vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, būtina maksimaliai pasirengti visiems galimiems scenarijams.

„Nuolat kartojame, kad kiekviena diena yra naujas iššūkis, o naujojo koronaviruso akistatoje sprendimai turi būti priimami žaibiškai, bet pamatuotai. Todėl turime numatyti kelis žingsnius į priekį, sudėlioti visus už ir prieš, svarbiausiu prioritetu laikydami Lietuvos žmonių sveikatą. Jei dėl to reikėtų riboti ar išvis uždaryti skrydžius į/iš paveiktų teritorijų – tai ir būtų padaryta“, – sako ministras A. Veryga.

Visą naujausią informaciją apie koronavirusą, prevencines priemones ir veiksmus rasite SAM svetainėje; http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

 

 

SAM Spaudos tarnyba

Lietuva Sveikata , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra