Kontrabandinės cigaretės garažuose

Autorius: Data: 2011-11-07 , 13:16 Spausdinti

Jungtinės Pagėgių ir Lazdijų rinktinių pasieniečių bei Marijampolės policijos pajėgos demaskavo Suvalkijos sostinėje esančiuose garažuose įrengtus kontrabandinių rūkalų sandėlius.

Viename garaže pareigūnai sulaikė du vyrus, siejamus su rastu cigarečių kroviniu, bei automobilį „Chrysler Voyager“, į kurį buvo kraunama nelegali kontrabandinė siunta.

Penktadienį, 2011 m. lapkričio 4 d., VSAT Pagėgių rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus (OVS) ir Specialiosios paskirties būrio pasieniečiai kartu su Lazdijų rinktinės OVS bei Marijampolės policijos pareigūnais patikrino vieną garažą Marijampolėje. Turėta žinių, kad čia gali būti saugomos neteisėtai į Lietuvą atgabentos cigaretės.

Pasieniečių surinkta informacija pasitvirtino – kaip tik tuo metu čia darbavosi du vyrai. Jie į garaže stovintį automobilį „Chrysler Voyager“ krovė įvairių rūšių cigaretes.

Patikrinus automobilį ir garažą rasta 10 tūkst. 440 pakelių cigarečių „Jin Ling“, „West“, „Viceroy Blue“ ir „Viceroy Red“ su rusiškomis banderolėmis.

Pareigūnai sulaikė 28 ir 30 metų Marijampolės gyventojus. Po apklausos jie dviem paroms buvo uždaryti į areštinę.

Tą pačią dieną pasieniečiai atliko kratą dar viename Suvalkijos sostinėje esančiame garaže. Jame rasti 2 tūkst. 220 pakelių cigarečių „Viceroy Red“ su Rusijos banderolėmis. Automobilis ir kontrabandinių cigarečių kroviniai saugomi Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

Pagėgių pasieniečiai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Ryšių su visuomene specialistė Asta Šimkuvienė

Valstybės siena , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra