Konferencijoje „Mano dovana Lietuvai“ studentai pristatys savo darbus, iniciatyvas, projektus

Autorius: Data: 2013-04-22 , 14:57 Spausdinti

Balandžio 24 d. – Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. Šia proga Vilniaus kooperacijos kolegija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe 2013 m. balandžio 23 d. 10 val. Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos per. 3, 2 a.) organizuoja Respublikinę jaunimo sukurtų darbų konferenciją „MANO DOVANA LIETUVAI“. Tai tradicinis 5-asis Vilniaus kooperacijos kolegijos renginys, kuriame studentai turi galimybę viešai pristatyti savo darbus, iniciatyvas, turinčias taikomąją vertę.

Šiandieną ne viena organizacija ar įmonė gali pasidžiaugti studentų sukurtomis programomis, kurios prisideda prie jų pažangos kompiuterizuojant konkrečius procesus.

Tarptautinei jaunimo solidarumo dienai paminėti skirtame renginyje savo projektus pristatys studentai iš Vilniaus kooperacijos kolegijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Marijampolės kolegijos, Vilniaus kolegijos, Vilniaus dizaino kolegijos, Vilniaus verslo kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos. Konferencijoje bus pristatyti 13 projektų, kurių tarpe – instaliacijos, techninės kūrybos darbai, kompiuterinės programos, realizuoti verslo planai, taikomojo meno kūriniai ir t.t. Elektromobilis, lenktyninio automobilio modelis, valgiaraščio sudarymo programa, autentiški tautiniai kostiumai, robotai – tai tik dalis studentų sukurtų projektų, kurie bus pristatyti konferencijoje „MANO DOVANA LIETUVAI“.

Jaunimui svarbu, kad jų pilietiškumas, kūrybiškumas kuriant Lietuvos gerovę būtų matomas ir vertinamas. Organizatoriai, kviesdami dalyvauti konferencijoje, tikisi, kad tai paskatins jaunimą suvokti, kad Lietuvoje irgi yra galimybių ir perspektyvų, – tik reikia iniciatyvos, kūrybiškumo ir drąsos.

Renginio dalyvių registracijos pradžia – 9 val.

Daiva Savickienė, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt

Vilnius , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra