Koncerto „Iš tamsios turtingos žemės” metu Abrahamas Brody kviečia kartu pasitikti pavasarį

Autorius: Data: 2017-03-02, 12:02 Spausdinti

Koncerto „Iš tamsios turtingos žemės” metu Abrahamas Brody kviečia kartu pasitikti pavasarį

www.voruta.lt

Kovo 4 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje talentingas smuikininkas ir dainininkas iš JAV Abrahamas Brody pirmą kartą Lietuvos publikai pristatys lietuvių liaudies dainų įkvėptą programą „Iš tamsios turtingos žemės”.

 

„Nors Lietuvoje pasirodyti teko jau ne kartą, koncertas Šv. Kortynos bažnyčioje bus išskirtinis. Pirmą kartą Lietuvos klausytojams pristatysiu savo kurtus, lietuvių liaudies dainų įkvėptus kūrinius. Bus tikrai įdomu pamatyti, kaip juos sutiks klausytojai. Visuose savo koncertuose, padedamas muzikos, bandau klausytojus perkelti į kitą dvasinį lygmenį. Mano didžiausias tikslas – kad klausytojai panirtų į save ir prisimintų savo šaknis”, – apie būsimą pasirodymą pasakojo A. Brody.

Kovo 4-oji – svarbi diena metų kalendoriuje. Tai Lietuvos globėjo šv. Kazimiero diena, o taip pat Kovarnių diena – sena lietuvių šventė, skirta šlovinti pavasariui.Senovėje ši diena buvo švenčiama praveriant namų duris ir langines, įleidžiant į pastatus daugiau pavasarinės saulės.

Koncerto dieną, šeštadienį, Abrahamas Brody visus vilniečius ir miesto svečius kvies praverti Šv. Kotrynos bažnyčios duris ir pavasarį pasitikti su gilia, senovinių lietuvių liaudies dainų įkvėpta,tačiau modernia muzika.

„Rodydamas meilę lietuvių muzikai noriu priminti, kokia ji yra gili ir nuostabi. Svarbu jos nepamiršti ir vertinti. Šiais laikais viskas globalu, nyksta ribos tarp šalių ir tradicijų. Labai lengva prarasti tapatybę, kuri yra svarbi kiekvieno žmogaus dalis.”, – entuziastingai pasakoja amerikietis ir prideda, kad: „klausantis folklorinių dainų tarsi paliečiama žmogaus siela, perduodama šimtmečius kaupta protėvių išmintis. Būtent tai noriu perteikti ir savo kūryboje.”

Koncerto metu su Abrahamu Brody scenoje pasirodys ir dar keli Lietuvoje žinomi atlikėjai. Vakaro siurprizas – vos prieš pusmetį kūdikio susilaukusi, klausytojų mylima dainininkė bei artima muzikanto draugė Ieva Narkutė. Šis koncertas – tai Ievos antras pasirodymas scenoje po dukros gimimo.

Taip pat kartu su Abrahamu Brody scenoje pasirodys sutartinių giedojimo ansamblis „Trys keturiose”, kuris su muzikatu sukūrė ne vieną gražų kūrinį.

Abrahamo Brody koncertas „Iš tamsios turtingos žemės” vyks kovo 4 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje 19 val. Bilietus galite įsigyti čia: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/abrahamas-brody-is-turtingos-tamsios-zemes-207555/

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=C6hD5cfgM2w&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=YmbVfijvknU

https://www.youtube.com/watch?v=vIyjvn4W_Kc

Muzika , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra